Bezpłatnie przetestuj system inteligencji budynku

Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem czy sprzętami RTV i AGD za pomocą smartfona i to niezależnie od tego, gdzie jesteśmy - między innymi takie możliwości daje nam inteligentny dom. Teraz każdy z nas może wypróbować te i wiele innych jego funkcji. Wystarcz skorzystać z promocji Fibaro "Wypróbuj i Kup", by przez tydzień we własnym domu testować to rozwiązanie bez ponoszenia żadnych kosztów.

Bezpłatnie przetestuj system inteligencji budynku

Do tej pory testowanie systemów inteligencji budynkowej nie było łatwe, ponieważ ich montaż wiązał się z koniecznością przeprowadzenia remontu. Jednak dzięki Fibaro staje się to możliwe. Nasz system jest bezprzewodowy, dzięki czemu jego montaż przebiega szybko i bezinwazyjnie. Wystarczy umieścić moduły wykonawcze w już istniejących kontaktach czy przełącznikach, następnie skonfigurować połączenie z centralką Home Center 2 i już możemy korzystać z funkcjonalności, jakie daje nam inteligentny dom, wyjaśnia Maciej Fiedler, prezes zarządu Fibar Group, producenta bezprzewodowego systemu inteligencji budynków Fibaro. Po instalacji systemu wystarczy pobrać specjalną darmową aplikację na swój komputer lub telefon. Dzięki temu, że jej częścią jest specjalna asystentka głosowa Lili, naszym domem będziemy mogli sterować także za pomocą mowy.

Testować system Fibaro będzie można w dowolnym wymiarze. Nasi eksperci pomogą w doborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta, podpowiedzą, w jaki sposób z Fibaro oszczędzić na rachunkach, zainstalują system oraz podzielą się swoją wiedzą w zakresie inteligentnych technologii, mówi Fiedler. Dzięki temu każdy samodzielnie i w zaciszu własnego domu będzie mógł sprawdzić, jak łatwa i intuicyjna jest obsługa - inteligentnego systemu oraz przekonać się, że jest to rozwiązanie na każdą kieszeń, dodaje.

Promocja "Wypróbuj i Kup" Fibaro potrwa do 31 grudnia 2012 r. Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji są dostępne na www.fibaro.com, a także w autoryzowanych salonach sprzedaży.

źródło i zdjęcie: Fibar Group

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT