Zapraszamy na Dzień Otwarty w ZMK SAS

Międzynarodowy Dzień Ziemi obchodzony jest 22 kwietnia. Z tej okazji firma ZMK SAS organizuje Dzień Otwarty dla mieszkańców Buska-Zdroju i okolic oraz wszystkich gości i kuracjuszy odwiedzających miasto.

Zapraszamy na Dzień Otwarty w ZMK SAS

Dzień Ziemi jest corocznym świętem, które przypomina nam o odpowiedzialności za naszą planetę i jej przyszłość. Jest to czas, kiedy możemy zastanowić się nad naszymi działaniami i zobaczyć, jakie zmiany możemy wprowadzić, aby lepiej chronić środowisko naturalne.

Dziś, gdy świat zmaga się z tak wieloma problemami ekologicznymi, każdy z nas ma ważną rolę do odegrania w tworzeniu bardziej zrównoważonej przyszłości.

Możemy zacząć od małych kroków, takich jak segregacja odpadów czy ograniczenie zużycia wody i energii, aż do bardziej ambitnych działań, takich jak wspieranie działań proekologicznych i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.

Dzień Ziemi przypomina nam, że nasza planeta jest jedynym miejscem, które mamy i że musimy działać razem, aby zadbać o jej przyszłość. To wspaniała okazja aby pokazać Wam co my jako producent urządzeń grzewczych robimy dla dobra naszej planety.

Podczas Dnia Otwartego będziecie mieli okazję zapoznać się z pełną ofertą pomp ciepła, kotłów gazowych i kotłów na paliwa stałe oraz porozmawiać z doradcami technicznymi, którzy dobiorą urządzenie na miarę Waszych potrzeb i opowiedzą o programach dofinansowań.

Czekać na Was również będą rabaty i bonusy do zrealizowania u lokalnych dystrybutorów. Serdecznie zapraszamy wraz z Waszymi pociechami - przygotowany będzie dla nich specjalny kącik, gdzie będą mogły w kreatywny sposób spędzić czas. Nie może Was zabraknąć!

 

źródło i zdjęcia: ZMK SAS Sp. z o.o.

fot. otwierająca: Pixels

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT