I Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych

Celem Konferencji Rynku Urządzeń Grzewczych jest popularyzowanie stosowania odnawialnych źródeł energii, a także rozwiązań i technologii ekologicznych, które mogą być praktykowane i rekomendowane przez przedsiębiorców. Wydarzenie odbędzie się w trakcie targów Instalacje w Poznaniu.

I Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych

Zainicjowana przez Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych przy wsparciu organizacyjnym Międzynarodowych Targów Poznańskich Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych będzie również źródłem wiedzy na temat planowanych zmian w prawie i konsekwencji dla rynku energetyki odnawialnej w Polsce oraz instrumentów wsparcia dla nowych technologii stosowanych w technice grzewczej.

Udział w Konferencji jest bezpłatny, konieczne jest jednak wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Formularz zgłoszeniowy jest do pobrania tutaj. Konferencja będzie miała miejsce 24 kwietnia 2012 r. na MTP.

Wiedza Polaków dotycząca nowoczesnych systemów grzewczych jest coraz wyższa, nie mniej jednak w dalszym ciągu brakuje nam informacji, a także zaufania do najnowszych technologii z branży grzewczej i energetycznej. To, co od lat sprawdza się w wielu państwach europejskich, na polskim rynku jest traktowane z dystansem i nieufnością.

Główną przyczyną tego stanu rzeczy jest niewiedza na temat korzyści, które możemy uzyskać z eksploatacji innowacyjnych urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii i inwestycji w technologie przyszłości.

I Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych to wymiana doświadczeń praktyków. To miejsce spotkań biznesowych wszystkich aktywnych uczestników i sympatyków branży grzewczej. Wszyscy uczestnicy będą mieli szanse na wymianę poglądów i uzyskanie odpowiedzi na konkretne zapytania.

źródło i zdjęcie: spiug.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT