CEP Poland 2012 Czysta Energia i Budynki Przyszłości

Wśród tematów konferencji CEP Poland 2012 znajdą się budynki energooszczędne, elewacje budynków i ekologiczne materiały budowlane, technika budynku, a także energia odnawialna. Każdy z tematów będzie zaprezentowany zarówno ze strony teoretycznej jak i praktycznej.

CEP Poland 2012 Czysta Energia i Budynki Przyszłości

Konferencji CEP Poland 2012 Czysta Energia i Budynki Przyszłości będzie towarzyszyć wystawa, w trakcie której wiodące firmy z Polski i Europy zaprezentują swoje innowacje, które będą kształtować przyszłość europejskiego budownictwa. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17 - 18 kwietnia 2012 r. w Warszawie.

Głównymi tematami konferencji CEP Poland 2012 będzie energia ze źródeł odnawialnych, a także budownictwo energooszczędne, domy inteligentne oraz modernizacja istniejących już budynków i zabytków.

Organizator REECO Poland Sp. z o.o. zaprasza do współpracy firmy, instytucje i organizacje, które chcą wziąć udział w tym przedsięwzięciu.

"Jestem przekonany, ze idea CEP będzie pozytywnie przyjęta w Polsce" mówi prezes grupy REECO Johann Georg Röhm.

CEP CLEAN ENERGY & PASSIVEHOUSE w Stuttgarcie w Niemczech to jedne z najważniejszych targów dotyczących energooszczędnego budownictwa i energii ze źródeł odnawialnych organizowanych przez Grupę REECO. Od roku 2012 odpowiednik tych targów będzie także obecny w Polsce.

Grupa REECO dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu w Europie ma dużą sieć powiązań i kontaktów w branży, teraz to wszystko będzie w pewien sposób przeniesione na grunt polski i na pewno zaowocuje to sukcesem nie tylko dla organizatora, ale przede wszystkim dla uczestników CEP Poland 2012.

źródło i zdjęcie: recco.eu

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT