Odbierz bezpłatną kartę wstępu na CEP® Poland 2012

17 i 18 kwietnia 2012 r. w Warszawie odbędzie się CEP® Poland 2012, Czysta Energia i Budynki Przyszłości - konferencja z towarzyszącą wystawą. W artykule podana jest informacja o tym, jak otrzymać bezpłatną kartę wstępu na wystawę CEP® Poland 2012 i zniżki na konferencje!

Odbierz bezpłatną kartę wstępu na CEP® Poland 2012

Organizator CEP® Poland Czysta Energia i Budynki Przyszłości prezentuje koncepcję, która się dystansuje od klasycznego pojęcia "targów". CEP® Poland to nie targi, to przede wszystkim szereg konferencji, którym towarzyszy wystawa o charakterze czysto informacyjnym. Z pewnością nie jest to łatwa idea, ponieważ łączy się ona z koniecznością zapewnienia wysokiej jakości uczestników i prelegentów. Tu nie liczy się ilość ale jakość ekspertów z branży, która weźmie udział w planowanym przedsięwzięciu.

CEP® Poland 2012 Czysta Energia i Budynki Przyszłości - konferencja z towarzyszącą wystawą odbędzie się w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym Gromada.

Główne tematy to budownictwo energooszczędne, budynki inteligentne i modernizacja istniejących już budynków i zabytków.

Organizator planuje trzy konferencje podczas CEP® Poland 2012 Czysta Energia i Budynki Przyszłości:

  • Inteligentny budynek - innowacyjne spojrzenie w przyszłość 17 kwietnia br.
  • Termomodernizacja budynków zabytkowych - tradycja kontra nowoczesność. Rozwiązania pozwalające zachować wartość zabytkową budynku 17 kwietnia br.
  • Energooszczędne budynki przyszłości 18 kwietnia br.

Celem konferencji CEP® Poland 2012 jest transfer wiedzy i zapoznanie uczestników z nowymi trendami w budownictwie energooszczędnym, "inteligentnym", innowacyjnymi produktami jak też z kierunkami rozwoju przepisów prawnych i perspektywami, jakie dana branża ma przed sobą. Uzupełnieniem tego będą informacyjne stoiska, gdzie bez ograniczeń czasowych, w miarę potrzeby także w cztery oczy, będzie można kontynuować kwestie omawiane w trakcie konferencji i nie tylko.

REECO Poland Sp. z o.o. oraz serwis InstalacjeB2B oferują wszystkim zainteresowanym udział w wyżej wymienionych konferencjach po atrakcyjnych cenach. Zniżki na konferencje uzyskają Państwo po wprowadzeniu specjalnego kodu RENWA11EKOBUD.

Formularz rejestracyjny na CEP® Poland Czysta Energia i Budynki Przyszłości jest do pobrania tutaj.

Bezpłatna karta wstępu na wystawę CEP® Poland 2012 do pobrania:
źródło i zdjęcie: REECO Poland

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT