Kurtyny korynckie w Domu Braci Jabłkowskich

Nowy Dom Braci Jabłkowskich to obiekt należący do rodziny o przedwojennych tradycjach kupieckich. Jest to nowa inwestycja położona w śródmieściu Warszawy przy głównej arterii handlowej u zbiegu ulic Brackiej i Chmielnej. Nad wejściami do budynku zamontowane są kurtyny korynckie, które w zależności od potrzeby ogrzewają lub chłodzą powietrze przy wejściu.

Kurtyny korynckie w Domu Braci Jabłkowskich

Nowy Dom Braci Jabłkowskich charakteryzuje klasyczna architektura, która nawiązuje do najlepszych kanonów budownictwa przedwojennego. Na parterze budynku mieści się najnowocześniejszy w Polsce multimedialny salon sprzedaży operatora sieci telefonii komórkowej Plus GSM.

Firma Frico dostarczyła do Domu Braci Jabłkowskich kurtyny korynckie wraz ze sterowaniem. W dwóch wejściach tej nowej inwestycji, umieszczone są dwie pionowe kurtyny Korynckie ADCSV 25WL sterowane zestawami SIRe. Stanowią one doskonałe dopełnienie eleganckiej estetyki wnętrza.

Frico jest od 2011 r. częścią Systemair, wiodącej firmy w branży wentylacyjnej, działającej w 39 krajach w Europie, Ameryce Północnej, na Bliskim Wschodzie, w Azji, Afryce i Australii.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Systemair.

źródło i zdjęcie: Systemair

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT