FRICO razem z Systemair

FRICO razem z Systemair - wieloletnie doświadczenie producenta urządzeń grzewczych połączone z innowacyjnością rozwiązań w dziedzinie wentylacji.

FRICO razem z Systemair

FRICO to marka znanych na polskim rynku kurtyn powietrznych, aparatów grzewczych wodnych i elektrycznych oraz promienników podczerwieni. Produkty Frico stanowić teraz będą pełną ofertę urządzeń wentylacyjnych i grzewczych oferowanych przez Systemair.

W ofercie FRICO:
- kurtyny powietrzne - zasięg 2-8 m
- aparaty grzewczo-wentylacyjne elektryczne 2-30 kW
- aparaty grzewczo-wentylacyjne wodne 12-65 kW
- promienniki podczerwieni.

Systemair AB nabyła Aaldering Group, producenta kurtyn powietrznych. Konsolidacja przedsiębiorstw rozpoczęła się z dniem 1 stycznia 2011 roku. Aaldering Grupa składa się z trzech spółek: LGB (Langenfeld, Niemcy) – produkującej kurtyny powietrzne oraz dwóch spółek handlowych Tekadoor (Langenfeld, Niemcy i LSA (Arnhem, Holandia).

W 2010 roku sprzedaż wyniosła 67 mln SEK, a zysk operacyjny 13 mln SEK. Grupa zatrudnia 38 pracowników. "Dzięki połączeniu nasza oferta poszerza się o kurtyny powietrzne, znane pod marką Frico, co wzmocni naszą pozycję lidera na rynku w Europie" mówi Gerald Engström, CEO Systemair.

Frico jest teraz częścią Systemair, wiodącej firmy w branży wentylacyjnej, działającej w 39 krajach w Europie, Ameryce Północnej, na Bliskim Wschodzie, w Azji, Afryce i Australii.

źródło i zdjęcie: systemair.com

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT