Szkolenia z systemów DGNB, BREEAM i LEED w trakcie PLGBC Green Building Symposium

W trakcie Międzynarodowej Konferencji i Targów Budownictwa Zrównoważonego - PLGBC Green Building Symposium, Expo & Gala w Krakowie odbędą się szkolenia z systemów DGNB, BREEAM i LEED.

Szkolenia z systemów DGNB, BREEAM i LEED w trakcie PLGBC Green Building Symposium

Szkolenia z systemów DGNB, BREEAM i LEED w trakcie PLGBC Green Building Symposium odbędą się w Krakowie 18 listopada 2011 r.

Upowszechniające się na świecie budownictwo zrównoważone zdobywa coraz większą popularność także w Polsce, gdzie obecnie zarejestrowanych jest 40 projektów w systemie LEED oraz 20 w systemie BREEAM.

Uczestnicy szkoleń otrzymają oficjalne certyfikaty potwierdzające udział w konferencji PLGBC Green Building Symposium, Expo & Gala - certyfikaty te pozwolą na przystąpienie do prestiżowego egzaminu LEED Green Associate.

PLGBC jest jedyną organizacją w Polsce będąca oficjalnym USGBC Education Provider - każdy uczestnik szkoleń i sympozjum otrzyma tzw. punkty USGBC Credentialing Maintenance.

Inwestorzy, a także zainteresowani budownictwem zrównoważonym, mają okazję do uczestnictwa w szkoleniach z zakresu zastosowania systemów DGNB, BREEAM i LEED.

Prelegenci oraz tematyka szkoleń z systemów DGNB, BREEAM i LEED w trakcie PLGBC Green Building Symposium:

  • Agnes Vorbrodt (PLGBC): Wprowadzenie do problematyki budynków zielonych, dlaczego budownictwo zielone?
  • Michel Guillaume (CFE Group): System BREEAM w Europie.
  • Anne Claire Freyd (SB Alliance): Prezentacja działań SB Alliance w dziedzinie upowszechniania wskaźników budownictwa zrównoważonego.
  • Gabriel Miczka (Gabriel Miczka Przedsiębiorstwo): Białe Certyfikaty a Jajko Kolumba? Wykład na temat tzw. białych certyfikatów.
  • Agnes Vorbrodt (PLGBC): Porównanie głównych systemów certyfikacji budynków zielonych LEED, BREEAM i DGNB.
  • Paulina Gadomska-Dzięcioł (Effective Public Relations): Skuteczne działania PR w sektorze budowlanym. Jak skutecznie komunikować swoją markę. Kształtowanie świadomości społecznej na temat zrównoważonego budownictwa. Realizacja działań komunikacyjnych dotyczących zrównoważonego budownictwa.
  • Agnes Vorbrodt (PLGBC), Marta Bajus-Bielak (Strabag), Andrzej Romanowski: Jak używać systemu LEED-EBOM w Polsce? Strategie ekologicznego użytkowania budynków. Omówienie punkt po punkcie systemu certyfikacji LEED-EBOM. Najlepsze praktyczne przykłady z Polski i USA.
  • Agnes Vorbrodt (PLGBC), Sebastian Vetter (UBM Polska): Jak używać systemu LEED-NC i LEED-CS w Polsce? Strategie projektowania budynków zielonych. Omówienie punkt po punkcie systemu certyfikacji.
  • Rafal Schurma (DGNB International Consultant): Jak używać systemu DGNB w Polsce? Omówienie punkt po punkcie systemu certyfikacji DGNB International.

Szkolenia zakończą się spotkaniem networkingowym, które pozwoli uzyskać uczestnikom szkolenia kontakty biznesowe.

Dodatkowe informacje na temat szkoleń z systemów DGNB, BREEAM i LEED w trakcie PLGBC Green Building Symposium można uzyskać pod numerami telefonów 012 296 49 28 oraz 515 280 575.

źródło i zdjęcie: plgbc.org

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT