Powstanie Studium Podyplomowe "Urządzenia Chłodnicze i Klimatyzacyjne"

Dwusemestralne Studium Podyplomowe "Urządzenia Chłodnicze i Klimatyzacyjne" zostaną zorganizowane przy udziale Zakładu Chłodnictwa i Klimatyzacji Politechniki Krakowskiej, gdzie zgłoszenia będą przyjmowane do 15 lutego br.

Powstanie Studium Podyplomowe "Urządzenia Chłodnicze i Klimatyzacyjne"

Program studium obejmuje zagadnienia podstawowe z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji, podstawy wymiany ciepła i projektowania wymienników ciepła, wiadomości na temat systemów i urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz regulacji procesów cieplnych i przepływowych.

Studium Podyplomowe "Urządzenia Chłodnicze i Klimatyzacyjne" przeznaczone jest dla osób z wyższym wykształceniem, pracujących w branżach: chłodnictwo, pompy ciepła, klimatyzacja i wentylacja, które ukończyły studia nie związane z obecnie wykonywanym zawodem. Studium pozwoli na uzupełnienie przez nich wiedzy z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji.

Część zajęć poświęcona jest zagadnieniom bezpieczeństwa eksploatacji urządzeń oraz aktualnym regulacjom prawnym w chłodnictwie. Program Studium przewiduje zajęcia laboratoryjne w Laboratorium Zakładu Chłodnictwa i Klimatyzacji Politechniki Krakowskiej.

Zasady naboru:
Postępowanie kwalifikacyjne w oparciu o załączoną dokumentację:

  1. Karta zgłoszenia (zgłoszenie do pobrania)
  2. Odpis dyplomu ukończenia studiów
  3. Dwie fotografie.

Całkowity koszt uczestnictwa w Studium "Urządzenia Chłodnicze i Klimatyzacyjne" wynosi 4000 zł. Zajęcia będą prowadzone w systemie niestacjonarnym (dwa 2-dniowe zjazdy w miesiącu), w sobotę i niedzielę. Informacje dodatkowe można uzyskać pod nr tel. 12 628 35 88, 12 628 33 61 lub e-mail mlitwin@usk.pk.edu.pl

źródło i zdjęcie: riad.pk.edu.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT