PRODUCENCI
PPH WADEX SA
ul.Jerzmanowska 8, 54-519  Wrocław
tel. 71 336 70 80

PPH Wadex SA to wiodący w kraju producent wyrobów z blach cienkich. Głównym obszarem aktywności produkcyjnej przedsiębiorstwa jest produkcja systemów kominowych wykonanych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Istotnym uzupełnieniem głównego profilu produkcyjnego jest kooperacja w zakresie produkcji podzespołów jak też  wyrobów gotowych z blach nierdzewnych,  produktów nie związanych z systemami odprowadzania spalin.

Początek działalności firmy to rok 1990 . Najważniejsze daty w historii  to rok 1999, w którym to zapoczątkowano rozbudowę zakładu i modernizację parku maszynowego oraz rok 2006 w którym to przyznano Spółce certyfikat ISO 9001:2001.

Dzisiaj Spółka to wiodący w kraju producent systemów odprowadzania spalin wykonanych z blach nierdzewnych i kwasoodpornych, przeznaczonych do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych, opalanych gazem, olejem opałowym i ekologicznymi paliwami stałymi. Produkowane systemy używane są` w budownictwie mieszkaniowym, stanowiąc kluczowy element systemów odprowadzania spalin, wytwarzanych przez urządzenia grzewcze jak też w budownictwie przemysłowym jako części składowe systemów spalinowych czy też instalacji technologicznych.

Oferowane produkty w znacznej części wytwarzane są na podstawie dokumentacji technicznej opracowanej przez własny dział technologiczny przedsiębiorstwa. Zapewniamy doradztwo techniczne w trakcie realizacji inwestycji jak też montaż wyprodukowanych przez nas instalacji. Główne rynki zbytu to dystrybutorzy i firmy instalatorskie z grupy techniki grzewczej i sanitarnej w Polsce,  krajach skandynawskich, republikach nadbałtyckich, Niemczech, Austrii oraz Republice Czeskiej  i Słowacji.

Wykorzystując ogromne doświadczenie w przetwórstwie blach nierdzewnych współpracujemy również z przedsiębiorstwami branży motoryzacyjnej, budowlanej, transportowej jak też wytwarzających artykuły gospodarstwa domowego, wykonując dla nich podzespoły oraz produkty finalne. Ten sektor naszej aktywności produkcyjnej zajmuje już w chwili obecnej istotny udział w obrocie naszego przedsiębiorstwa i z roku na rok coraz dynamiczniej rośnie.

W produkowanych przez nas wyrobach używamy stali nierdzewnych, kwaso- i żaroodpornych pochodzących z najlepszych europejskich hut. Stosowane materiały gwarantują wieloletnią żywotność wykonanych przez nas produktów. Stosowane materiały do produkcji jak też gotowe wyroby posiadają niezbędne aprobaty techniczne i wymagane certyfikaty.

Stawiamy do dyspozycji naszych partnerów własne możliwości produkcyjne jak również wysoko kwalifikowaną kadrę inżynierską, zatrudnioną w działach konstrukcyjno-projektowych.

Gotowi jesteśmy wytwarzać krótkie serie produkcyjne jak też uczestniczyć w wyposażaniu realizowanych przez naszych partnerów  inwestycji w elementy, wytwarzane w ilościach jednostkowych. Możemy  realizować  zamówienia zgodnie z dostarczoną dokumentacją jak też samodzielnie opracować konstrukcję wyrobów.

Bryły sanitarne oraz poręcze dla osób niepełnosprawnych

W stałej ofercie firmy znajdują się bryły sanitarne, poręcze dla osób z niepełnosprawnościami oraz systemy kominowe. Na zamówienie możemy przygotować projekt, dokumentację techniczną i prototyp, a następnie wdrożyć do produkcji seryjnej inne produkty z blach cienkich.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT