Syfon NEO AIR z napowietrzaniem

Zobacz film - Syfon NEO AIR z napowietrzaniem.

👉 Skuteczne i łatwe w użyciu rozwiązanie - syfon WIRQUIN NEO gwarantuje szczelność dzięki unikalnym uszczelkom wykonanym w technologii „Bi-injection”. Uszczelki są bezpośrednio zintegrowane z syfonem, nie ma więc ryzyka wycieku lub uszkodzenia uszczelek.

👉 Oszczędność czasu montażu dla profesjonalistów - WIRQUIN NEO jest szybki i łatwy w montażu dzięki opatentowanej funkcji Quick-safe: nakrętka o ¼ obrotu zapewnia gwarantowaną szczelność i natychmiastowy montaż bez użycia narzędzi.

👉 Unikalne wzornictwo - WIRQUIN PRO po raz kolejny współpracuje z agencją projektową Faltazi (wcześniejsza współpraca przy odpływie XS PURE). Zespoły obmyśliły i zaprojektowały produkt tak, aby podkreślić wizualnie jego zalety: widoczność czerwonych złączy, ergonomiczna funkcja Quick Safe oraz dyskretna, ale widoczna funkcja Air System.

👉 Rozwiązanie 2 w 1: Air System - syfon jest również dostępny z opatentowaną funkcją Air System, innowacyjną opcją, która wyrównuje podciśnienie w syfonie, aby zapobiec powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i tłumić hałas w rurach. Rura jest naturalnie wentylowana dzięki otwieraniu membrany przy każdym podciśnieniu, co zapobiega zasysaniu wody z odstojnika.

🌐 www.tycner.com.pl
🌐 www.wirquin.fr

#syfondoumywalki #syfondozlewu #airsystem #neo #innowacyjnysyfon #nowageneracjasyfonów #wirquin #tycner #syfonznapowietrzaczem

Film: Wirquin

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT