Zobacz jak powstaje ogrzewanie podłogowe posadzki przemysłowej

Zobacz film - Ogrzewanie i chłodzenie podłogowe posadzki przemysłowej w hali magazynowej.

Film dotyczy montażu systemu ogrzewania i chłodzenia podłogowego marki REHAU w hali magazynowej firmy CLIP w Swarzędzu, o powierzchni 60 000 m².

W filmie Piotr Bawolski, pracownik firmy REHAU z wieloletnim doświadczeniem w branży instalacji grzewczych, przedstawia specyfikę projektu i podkreśla, że firma CLIP jest liderem na polskim rynku logistycznym, inwestując od lat w nowoczesne hale magazynowe z ogrzewaniem podłogowym.

Mariusz Winiecki, właściciel firmy MW Instalacje, współpracujący z REHAU, opisuje techniczne aspekty projektu, takie jak: długość zainstalowanej rury (110 km), system sterowania temperaturą czy specyfikę montażu rur bezpośrednio w warstwie betonu posadzki przemysłowej, co eliminuje ryzyko problemów przy montażu regałów czy innych urządzeń w hali.

Podkreślono, że firma REHAU ma bogate doświadczenie w tego typu instalacjach, co zaowocowało wieloma udanymi inwestycjami oraz zaufaniem klientów. Przedsiębiorstwa produkcyjne, sieci handlowe czy firmy logistyczne korzystają z ich rozwiązań i doceniają efektywność oraz oszczędności wynikające z wykorzystania oferowanych technologii.

Film: REHAU

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT