Super niski odpływ brodzikowy SLIM+

Zobacz film - Super niski odpływ brodzikowy SLIM+

Super niski odpływ brodzikowy SLIM+ 👌 to rozwiązanie dla wymagających klientów którzy chcą zamontować w swojej łazience brodzik 🚿 z dużym otworem Ø90mm. Najlepszym rozwiązaniem będzie do tego SLIM+ którego wymiary to zaledwie 40mm wysokości pod brodzikiem oraz tylko 190mm długości.

Uszczelki zintegrowane z syfonem dają 100% szczelność. Uszczelnienie zostało wykonane technologią podwójnego wtrysku (bi-injection).  Śruby oraz płyta mocująca wykonane są ze stali nierdzewnej. Wkładki do mocowania śrub wykonano z mosiądzu.

W odpływie brodzikowym zastosowano suchy syfon. Nowoczesna membrana zatrzymuje nieprzyjemne zapachy i dźwięki z rur, tworzy naturalną wentylację w rurach i zapobiega efektowi zasysania. Koszyk do łapania włosów można wyjąć od góry bez demontażu membrany.

Dzięki temu możemy szybko i łatwo wyczyścić syfon nie stosując przy tym żadnych produktów chemicznych. Wydajność przepływu syfonu to aż 32L/min. Pokrywa została zaprojektowana w nowoczesnym i modnym stylu, który sprawdzi się w każdej łazience.

🌐 www.tycner.com.pl
🌐 www.wirquin.fr

#brodzik #odpływbrodzikowy #prysznic #syfonbrodzikowy #łazienka #slim+ #remont #diy #wygodaużytkowania #innowacjełazienkowe #łazienkoweinspiracje #wirquin #tycner

Film: Wirquin

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT