Komfortowe i niezawodne kabiny prysznicowe marki Kermi

Firma Kermi, założona ponad sześćdziesiąt lat temu i zlokalizowana w Dolnej Bawarii, specjalizuje się w produkcji i rozwijaniu rozwiązań z obszaru techniki grzewczej i sanitarnej. Ich celem jest wprowadzenie przyjemnej atmosfery do domów klientów.

Komfortowe i niezawodne kabiny prysznicowe marki Kermi

Kermi jest częścią Arbonia AG, szwajcarskiej grupy kapitałowej, która zajmuje pozycję lidera na globalnym rynku. Z kolei Kermi uznawana jest za jednego z czołowych europejskich producentów, oferując produkty, które dostarczają czystej przyjemności ich użytkownikom.

Długoletnie doświadczenie, pasja w tworzeniu pięknych form oraz zaawansowana wiedza i możliwość wykorzystania najnowocześniejszych technologii rodzą przedmioty, których niezawodność gwarantuje niemiecka marka Kermi.

Praktyczność oraz design stanowią w nich jedność, co potwierdzają nagrody otrzymane zarówno za innowacyjne rozwiązania technologiczne jak i wzornictwo.

Pozwalają one na jeszcze trafniejsze dokonanie wyboru, kiedy od kabin czy grzejników oczekuje się jakości, funkcjonalności i określonej stylistyki. Wysokie standardy produkcji Kermi są utrzymywane w oparciu o znak CE oraz europejską normę EN 14428.

Gwarancję walorów daje także certyfikacja systemu kontroli jakości wg EN ISO 9001:2008 i 14001:2004.

Nawet po długotrwałym użytkowaniu, kabiny prysznicowe Kermi nadal zachowują swoje atrakcyjne walory.
Nawet po długotrwałym użytkowaniu, kabiny prysznicowe Kermi nadal zachowują swoje atrakcyjne walory.

Kabiny prysznicowe Kermi

Układ łazienki lub jej przeznaczenie często wymaga wykorzystania specjalnej kabiny prysznicowej. Inne walory powinna mieć kabina przeznaczona do dużej łazienki dla rodziny z małymi dziećmi, inne kabina w hotelu, a zupełnie inne np. dla osób starszych lub niepełnosprawnych.

Kermi produkuje kabiny prysznicowe na miarę indywidualnych wymagań, w ramach specjalnej usługi KermiEXTRA ‒ w zależności od nietypowych potrzeb lub gustu. Kabiny prysznicowe Kermi można dostosować w kilku obszarach.

Adaptacje takie jak niestandardowy kolor, indywidualny piaskowany wzór na szkle, wykorzystanie szkła lustrzanego, zmiany uchwytów lub najróżniejsze kombinacje profili i zawiasów mogą być realizowane bez żadnych problemów.

Wyposażenie łazienki lub jej przeznaczenie często wymaga zainstalowania dedykowanego pomieszczenia prysznicowego.
Wyposażenie łazienki lub jej przeznaczenie często wymaga zainstalowania dedykowanego pomieszczenia prysznicowego.

Można spersonalizować produkt poprzez np. dodanie na szkle logo Hotelu, dopasowanie koloru profili do wystroju łazienki, docięcie szkła do nietypowego kształtu w przypadku kabiny montowanej na poddaszu lub wybór szerokiego wejście do kabiny tak, aby bez problemu wjechała do niej osoba na wózku.

Podczas kąpieli wiele aspektów odgrywa ogromną rolę. Czy uchwyty kabiny dobrze leżą w dłoni? Jaki klimat wytwarza się podczas kąpieli pod prysznicem? Jaki dźwięk wydają drzwi kiedy się zamykają? Wrażenia wzrokowe, słuchowe, dotyk ‒ wszystko musi idealnie współgrać. Z wielkim wyczuciem dbają o to designerzy Kermi.

W taki właśnie sposób powstało wiele ponadczasowych, klasycznych form. Łączy je najwyższa jakość wzornictwa i użytych materiałów oraz perfekcyjna funkcjonalność. Dzięki temu nawet po wielu latach użytkowania kabiny Kermi są nadal atrakcyjne dla posiadaczy.

Najlepszą oceną kabin prysznicowych Kermi jest fakt, że wyprodukowano ich już 15 milionów i firma Kermi jest najchętniej wybieranym producentem w Europie.


Źródło i zdjęcia: Kermi

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT