Mighty Bracket - wspornik do montażu klimatyzatorów

Mighty Bracket to wyjątkowy wspornik ułatwiający montaż jednostek wewnętrznych klimatyzatorów typu split. Umożliwia wykonanie pracy przez jedną osobę.

Mighty Bracket - wspornik do montażu klimatyzatorów

Wspornik zawiesza się na płycie montażowej klimatyzatora. Można następnie bezpiecznie umieścić na nim jednostkę wewnętrzną, w czasie podłączania rur i przewodów kondensatu oraz podłączeń elektrycznych.

Mighty Bracket wykonany został z dbałością o to, aby nie uszkodzić ani nie zarysować zarówno klimatyzatora, jak i ściany. Zsunięciu się ze wspornika lub zarysowaniu klimatyzatora zapobiega gumowa powierzchnia ramienia oraz jego rozkładana, zabezpieczająca końcówka z dodatkową osłoną z tkaniny.

Regulowana, pokryta gumą „stopka” zapewnia stabilność wspornika w trakcie montażu oraz zapobiega zarysowaniu ściany. Regulować można ponadto kąt nachylenia pomiędzy dwoma ramionami wspornika (4 ustawienia).

Mighty Bracket nadaje się do używania z klimatyzatorami większości producentów. Wykonany jest z wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa, ma udźwig 45 kg. Producent: Rectorseal (USA).

Teraz Mighty Bracket dostępny jest w nowej, niższej cenie 555,00 zł. Dowiedz się więcej o promocji na tej stronie.

Firma Wigmors powstała w 1981 roku. Domeną firmy jest sprzedaż urządzeń i akcesoriów chłodniczych oraz klimatyzacyjnych.

Wigmors jest autoryzowanym przedstawicielem wielu liczących się na światowym rynku chłodniczym producentów. W ofercie firmy znajdują się produkty takich firm jak Danfoss, Secop, Frascold, Rectorseal, Björnax, Mastercool, Appion, CEME, OLAB, SER, Next Lubricants, CPS, Refco, AccuTools, Copeland, Bristol, Embraco, Bosch, Zensen, GAR, Gree, Mitsubishi Electric, Chemours, Honeywell, Alco, Cold, Boryszew i i wielu innych.


źródło i zdjęcia: Wigmors

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT