Zaworowe ściany grzewcze Kermi

Zaworowe ściany grzewcze to rozwiązania przekonujące pod względem technicznym i wizualnym. Charakteryzują się zdecydowaną redukcją do kątów prostych i precyzyjnych linii. Płaskie wykonanie zapewnia dużą moc grzewczą już przy niewielkich wymiarach.

Zaworowe ściany grzewcze Kermi

Istnieją prawie nieograniczone możliwości precyzyjnego dopasowania ścian grzewczych do pomieszczenia i zapotrzebowania na ciepło. W wersji pionowej indywidualnie dostosowana powierzchnia grzewcza przeznaczona jest do stosowania m.in. w holach, na klatkach schodowych, w halach wejściowych i przedpokojach.

Natomiast ściana w wersji poziomej doskonale zintegruje się z każdą powierzchnią, którą mamy do zagospodarowania. Wyjątkowa technika Kermi z wbudowaną armaturą zaworową pozwala nie tylko optymalnie wykorzystać energię, zapewnia także wygodny sposób podłączenia od dołu.

Zaworowe ściany grzewcze Kermi to estetyczny wygląd, skrócony czas montażu i prosta instalacja, szczególnie w ścianach grzewczych pionowych. W wersjach z podłączeniem środkowym, oznacza większą swobodę i bezpieczeństwo planowania.

Ściana grzewcza marki Kermi

Ściana grzewcza Kermi jest elegancka, charakteryzuje się konkretnym i prostym wzornictwem, płaskim wykonaniem, dużą mocą oraz dowolnością pod względem proporcji i wymiarów.

Wyjątkowa technika zaworowa Kermi daje odczuwalną oszczędność energii. Dodatkowym zaletami są skrócony czas montażu i prosta instalacja.

Pionowe, smukłe wykonanie jest estetycznie wykończone za pomocą standardowo montowanej bocznej osłony lub idealne dostosowanie w wersji poziomej (z elegancką osłoną lub bez).

Wersje specjalne ścian grzewczych

Każda ściana grzewcza Kermi jest produkowana na zamówienie, dlatego wykonanie specjalne to czysta formalność.

Można np. zamontować ścianę grzewczą pod skosem dachu, w kącie pomieszczenia, w wersji wygiętej, dokładnie dopasowanej do ściany. Do zapytania ofertowego wystarczy dołączyć dokładny rysunek wymiarowy.

Więcej informacji o ścianach grzewczych znajdziesz na stronie internetowej producenta.


Źródło i zdjęcia: Kermi

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT