Kamera natynkowa DRC-40DK – zobacz więcej, mieszkaj bezpieczniej

Zabezpieczenie domu stanowi kluczową kwestię dla każdego właściciela nieruchomości, a w odpowiedzi na tę potrzebę firma GDE wprowadziła do swojej oferty kamerę natynkową model DRC-40DK. Urządzenie to wyposażone jest w regulowany obiektyw oraz zaawansowany zamek szyfrowy.

Kamera natynkowa DRC-40DK – zobacz więcej, mieszkaj bezpieczniej

Model DRC-40DK to kamera kolorowa do montażu natynkowego, charakteryzująca się regulowanym obiektywem, który umożliwia uzyskanie kąta widzenia 55 stopni w pionie i 70 stopni w poziomie. Takie parametry zapewniają szerokie pokrycie obszaru, co pozwala na efektywne monitorowanie otoczenia.

Kamera ta pracuje w standardzie sygnału video PAL, co przekłada się na wysoką jakość rejestrowanego obrazu.

Jedną z najważniejszych cech kamery DRC-40DK jest jej doskonałe doświetlenie dzięki diodom światła białego. Dzięki temu, nawet w ciemności, możesz mieć pewność, że Twój dom jest bezpieczny.

Ale to nie wszystko. Kamera DRC-40DK jest wyposażona w wbudowany szyfrator, który umożliwia otwarcie dwóch wejść kodem o długości od 4 do 12 cyfr.

Dodatkowo, kamera posiada wbudowany czytnik Mifare, który umożliwia otwarcie dwóch wejść kartą lub brelokiem. Maksymalna liczba kart, które można zaprogramować, wynosi 1024.

Kamera DRC-40DK umożliwia regulację czasu otwarcia wejścia od 1 do 25 sekund, a także regulację głośności w kamerze. Dodatkową funkcją jest podświetlany przycisk wywołania i klawiatura, co dodaje wygody podczas korzystania z kamery.

Kamera DRC-40DK jest łatwa w instalacji, wymaga tylko czteroprzewodowego połączenia plus obwód elektrozamka i obwód bramy. Współpracuje z czteroprzewodowymi monitorami, idealnymi do obsługi dwóch przekaźników.

Kamera natynkowa DRC-40DK jest zasilana napięciem 12V DC, a sugerowany zasilacz to RF-1A lub RF-1AD. Obudowa kamery jest wykonana z plastiku, a front jest szczotkowany, co dodaje elegancji i style do ogólnego wyglądu kamery.

Kamera natynkowa DRC-40DK od GDE to innowacyjne i funkcjonalne rozwiązanie, które zwiększa bezpieczeństwo Twojego domu. Jej zaawansowane funkcje i łatwość obsługi sprawiają, że jest to doskonały wybór dla każdego, kto szuka skutecznej kamery bezpieczeństwa.

 

Źródło i zdjęcia: GDE Polska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT