Inteligentny monitor głośnomówiący Smart HD Mirror

CDV-70QT to monitor firmy COMMAX, zaprojektowany z myślą o systemach analogowych. Urządzenie to jest kompatybilne z tradycyjnym okablowaniem i współpracuje zarówno z kamerami analogowymi, jak i kamerami HD o rozdzielczości 2MPx, 1,3MPx oraz 1MPx. Wyposażony w 7-calowy cyfrowy ekran, monitor oferuje wyraźny i kontrastowy obraz dzięki zastosowaniu wysokiej jakości podświetlenia LED.

Inteligentny monitor głośnomówiący Smart HD Mirror

Rozdzielczość 1280x720px pozwala na wyświetlenie najdrobniejszych szczegółów obrazu z kamer HD. Dzięki dotykowemu ekranowi tego monitora, użytkownik ma możliwość szybkiego i efektywnego nawiązania komunikacji z panelem, otwarcia wejścia czy zapisania obrazu w pamięci urządzenia.

Polskie menu, lustrzany ekran "Mirror"

Menu ekranowe jest intuicyjne i umożliwia wybór języka polskiego. Opisy ikon oraz opcji w menu ustawień są przyjazne dla użytkownika, co pozwala łatwo dostosować parametry urządzenia do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, ekran został pokryty warstwą odbijającą światło, co sprawia, że w trybie czuwania można zaobserwować efekt lustra.

Przekierowanie rozmów na telefon i podgląd kamer

Monitor wyposażony jest w wbudowaną kartę WiFi, co umożliwia udostępnienie połączenia do urządzeń mobilnych, takich jak smartfony z systemem Android lub iOS.

Dzięki bezpłatnej aplikacji COMMAX Hey Call, użytkownik może odbierać połączenia, prowadzić rozmowy audio/wideo oraz otwierać wejścia, niezależnie od swojego aktualnego położenia - wystarczy jedynie posiadanie dostępu do internetu, czy to poprzez inne sieci WiFi czy LTE.

System automatycznie przekieruje połączenia korzystając z dostępnej sieci internetowej. Dodatkowo, użytkownik w dowolnym momencie może wywołać obraz z dowolnej kamery podłączonej do monitora oraz zdalnie zwolnić dostęp do wejścia.

Wbudowana pamięć

Monitor ma wbudowaną pamięć o pojemności 50 zdjęć. Dodatkowo, po zainstalowaniu karty microSD, użytkownik ma możliwość zapisu sekwencji wideo z paneli wejściowych lub nawet 10 000 zdjęć.

Moduł pamięci może działać w sposób automatyczny, zapisując dane po każdorazowym wywołaniu monitora z panelu wejściowego. Jest to wygodne rozwiązanie, które umożliwia rejestrację obrazu z paneli wejściowych lub fotografowanie automatycznie przy każdym ich aktywowaniu.

Obsługa wielu paneli wejściowych oraz kamer CCTV

Monitor fabrycznie jest przystosowany do obsługi dwóch paneli wejściowych. Aby zwiększyć liczbę obsługiwanych paneli, można skorzystać z modułów rozszerzeń, takich jak MD-KAM2 lub MD-KAM4. Dzięki nim możliwe jest zwiększenie liczby obsługiwanych paneli wejściowych.

Dodatkowo, monitor obsługuje również dwie dodatkowe kamery obserwacyjne typu CCTV, zarówno analogowe, jak i AHD o rozdzielczości do 2MPx. To pozwala na rozbudowanie systemu monitoringu o dodatkowe kamery.

Dodatkowa ikona funkcyjna

Monitor ma dodatkową ikonę funkcyjną umożliwiającą sterowanie otwarciem dodatkowej bramy (wymagany jest moduł MD-RA3B). Możliwe jest również podłączenie kamery CCTV, co umożliwia obserwację otoczenia przy otwieraniu bramy.

Ponadto, przy instalacji dodatkowego unifonu, ikona funkcyjna może pełnić funkcję interkomu, umożliwiając komunikację wewnętrzną między urządzeniami.

Funkcja detekcji ruchu

Monitor jest wyposażony w funkcję detekcji ruchu. Po wykryciu obrazu z wybranego źródła, takiego jak panel wejściowy lub kamera obserwacyjna CCTV, monitor może zapisać sekwencję wideo lub zdjęcie do pamięci, jeśli jest zainstalowana karta microSD.

Funkcja detekcji ruchu może być ustawiona dla określonego przedziału czasowego, na przykład podczas nieobecności użytkownika, na wakacjach czy w określonych godzinach, zapewniając dodatkowe zabezpieczenie i rejestrowanie zdarzeń w wyznaczonym czasie.

 

Źródło i zdjęcia: GDE Polska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT