Ukryj instalacje w ścianie: szafki podtynkowe Slim i Slim+

Szafki Slim i Slim+ swoją nazwę zawdzięczają specjalnej konstrukcji frontu, który doskonale licuje się z powierzchnią ściany. Dzięki temu idealnie wkomponowują się w każde wnętrze, nadając mu estetyczny i elegancki wygląd. Ich design nie tylko przyciąga wzrok, ale również podkreśla wysoką higieniczność, co jest niezwykle ważne w codziennym użytkowaniu.

Ukryj instalacje w ścianie: szafki podtynkowe Slim i Slim+

Inwestorzy na pewno docenią nowoczesny design oraz funkcjonalność szafek Slim i Slim+. Są one nie tylko estetyczne, ale także łatwe w utrzymaniu czystości. Dla instalatorów natomiast, szafki te stanowią prawdziwe udogodnienie.

Dzięki prostej konstrukcji i łatwości montażu, który nie wymaga dodatkowych narzędzi, prace instalacyjne przebiegają szybko i sprawnie.

Nowa konstrukcja szafek wprowadza wiele udogodnień użytkowych. Wyposażone są one w znaczniki informujące o minimalnej i maksymalnej wysokości posadzki, co znacznie ułatwia prawidłowy montaż.

Dodatkowo, możliwość regulacji głębokości za pomocą zaczepów pozwala na idealne dopasowanie szafki do potrzeb użytkownika i specyfiki pomieszczenia.

Przeznaczenie szafek Slim i Slim+

Szafki podtynkowe Slim są zaprojektowane do zamocowania rozdzielaczy grzejnikowych oraz rozdzielaczy obsługujących instalację wody użytkowej.

Szafki Slim+ zostały stworzone z myślą o montażu rozdzielaczy dla ogrzewania płaszczyznowego oraz elementów automatyki sterującej. Dzięki temu, każdy użytkownik znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla swojego systemu grzewczego lub wodociągowego.

Szafki Slim i Slim+ to połączenie nowoczesnego designu, funkcjonalności i łatwości montażu.

Ich specjalna konstrukcja frontu, licująca się z powierzchnią ściany, oraz liczne usprawnienia użytkowe sprawiają, że są one idealnym wyborem zarówno dla inwestorów, jak i instalatorów.

Niezależnie od przeznaczenia, szafki te zapewnią estetykę i wygodę użytkowania na najwyższym poziomie.


Źródło i zdjęcia: KAN Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT