Palety EURO H1 - gwarancja higieny w łańcuchu dostaw

Seria palet EURO H1 to punkt odniesienia dla higieny w europejskim przemyśle spożywczym. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, palety te idealnie nadają się do transportu i przechowywania żywności, chemikaliów i farmaceutyków. Posiadają certyfikaty GS1, DIN plus i GS, co gwarantuje ich wysoką jakość, bezpieczeństwo i kompatybilność w całej Europie.

Palety EURO H1 - gwarancja higieny w łańcuchu dostaw

Wytrzymałość i trwałość

Palety EURO H1 wyróżniają się dużą ładownością, długą żywotnością i wyjątkową stabilnością wymiarową. Nawet po wielokrotnym użyciu zachowują swoje właściwości, co czyni je opłacalną inwestycją.

Innowacyjna produkcja

WERIT jest certyfikowanym producentem palet EURO H1 od ponad 20 lat. Firma wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i autonomiczne komórki produkcyjne, aby zapewnić najwyższą jakość i precyzję wykonania.

Centralna lokalizacja

Zakład produkcyjny WERIT w Buchholz (Westerwald) znajduje się w pobliżu autostrady A3, co zapewnia szybki i wydajny transport palet do odbiorców w Niemczech, Francji, Belgii i Holandii..

Przekonujące zalety palet EURO H1:

  • Bezpieczeństwo: rygorystyczne kontrole i certyfikaty gwarantują niezmiennie wysoką jakość.
  • Łatwość identyfikacji: logo GS1 na każdej palecie ułatwia identyfikację i kontrolę.
  • Efektywność: system zapewnienia jakości obejmuje wszystkich uczestników łańcucha dostaw, zapewniając optymalizację i oszczędności.

Inwestując w palety EURO H1, wybierasz pewność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość.


Źródło i zdjęcia: WERIT Polska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT