Remont dachu szpitala w Gryfowie Śląskim

Prace dekarskie na dachu szpitala w Gryfowie Śląskim będą kosztowały ponad 560 tys. zł. Niewymieniana od kilkudziesięciu lat połać obiektu wymagała pilnej naprawy. Remont obejmie poszycie oraz konstrukcję dachową tak zwanej części A szpitala. Realizacja inwestycji ma się rozpocząć jeszcze we wrześniu 2011 r.

Remont dachu szpitala w Gryfowie Śląskim

Dach szpitala w Gryfowie Śląskim jest w złym stanie technicznym. Do kuriozalnych sytuacji dochodziło w czasie intensywnych opadów deszczu, kiedy to personel placówki zmuszony był ustawiać na korytarzach i w salach wiadra oraz miski na wodę. Przeciekająca połać była na tyle uciążliwym problemem, że właściciel obiektu, którym jest Powiat Lwówecki, rozpisał w lipcu br. przetarg na remont dachu szpitala.

Prace dekarskie niebawem powinny się rozpocząć. "Mamy już podpisaną umowę z wykonawcą na realizację tej inwestycji. Teraz firma musi uzgodnić szczegóły z inspektorem nadzoru" - powiedziała Barbara Rosochacka-Horanin, sekretarz lwóweckiego starostwa. Remont dachu szpitala w Gryfowie Śląskim obejmie m.in. elementy konstrukcyjne połaci, ułożenie klasycznej karpiówki wraz z kominkami wentylacyjnymi oraz montaż okien połaciowych.

źródła: lwowekslaski.net, powiatlwowecki.pl
zdjęcie: powiatlwowecki.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT