PRODUCENCI
Paroc
ul.Gnieźnieńska 4, 62-240  Trzemeszno
tel. 61 468 21 90

PAROC oferuje produkty i rozwiązania izolacyjne z wełny kamiennej, które są energooszczędne oraz ognioodporne. Ich zastosowanie obejmuje nowe i modernizowane budownictwo, systemy HVAC w budynkach, obiekty przemysłowe i energetyczne, przemysł morski i stoczniowy oraz platformy przybrzeżne. Produkty te dostarczają nie tylko izolację termiczną, ale również zapewniają ochronę przed pożarem oraz zapobiegają kondensacji.

Marka Paroc ma ponad 80-letnią historię, w której skupia się na dostarczaniu wysokiej jakości i innowacyjnych rozwiązań. Dbałość o zrównoważony rozwój jest niezwykle ważna, dlatego też produkty Paroc są zaprojektowane z myślą o minimalnym wpływie na środowisko naturalne. 

Rozwiązania PAROC znalazły zastosowanie na PGE Narodowy w Warszawie
Rozwiązania PAROC znalazły zastosowanie na PGE Narodowy w Warszawie

Produkty z wełny kamiennej marki PAROC, rozpoznawalne w całej Europie za sprawą charakterystycznych opakowań w czerwono-białe pasy, wykorzystywane są jako izolacja termiczna, akustyczna, przeciwogniowa i przeciwkondensacyjna w zróżnicowanych zastosowaniach budowlanych, instalacyjnych, przemysłowych i morskich.

Ofertę PAROC tworzą trzy główne grupy:

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT