Fermacell - Od podłogi aż po dach: płyty gipsowo-włóknowe Fermacell

Nowoczesne budownictwo wymaga technologii, które gwarantując satysfakcję klientów będą jednocześnie trwałe, ekonomiczne i proste dla wykonawców, oszczędzając ich czas oraz ograniczając zużycie materiałów wykończeniowych, a co za tym idzie pieniądze inwestorów. Taką technologią jest system suchej zabudowy Fermacell, którego podstawą są płyty gipsowo-włóknowe.

Fermacell - Od podłogi aż po dach: płyty gipsowo-włóknowe Fermacell

Płyty gipsowo-włóknowe Fermacell różnią się zasadniczo od popularnych płyt gipsowo-kartonowych. Płyty gipsowo-włóknowe Fermacell są produkowane z mieszaniny gipsu, wody i włókien celulozy sprasowanych pod wysokim ciśnieniem, tworząc jednorodną gęstą i mocną strukturę, ekonomiczną i łatwą w obróbce.

Poddasze mieszkaniowe wykonane z płyt Fermacell.
Poddasze mieszkaniowe wykonane z płyt Fermacell

Płyty gipsowo-włóknowe są również uniwersalne. Jednocześnie ognioodporne, wodoodporne i o wysokich właściwościach akustycznych.

Płyty gipsowo-włóknowe Fermacell stosuje się jako ściany wewnętrzne, sufity podwieszane, obudowy poddaszy, zarówno na konstrukcjach stalowych, jak i drewnianych oraz na podłogi. Mogą być również stosowane jako pokrycia konstrukcyjne ścian szkieletowych od wewnątrz i na zewnątrz. Najczęściej jednak stosuje się je do budowy ścian działowych, o konstrukcji drewnianej lub stalowej.

Stosując płyty Fermacell, gwarantujemy bezpieczeństwo i trwałość zabudowy.

Płyta ognioodporna Fermacell.
Płyta ognioodporna Fermacell.

Fermacell to płyty całkowicie ognioodporne (klasa materiału A2). Zapewniają wyższą stabilność przegród podczas gwałtownego wzrostu ciśnienia wraz ze wzrostem temperatury podczas pożaru, a mocne klejone połączenia zapewniają dłuższą szczelność przegród i współpracują z płytami, zapewniając sztywność poszycia.

Fermacell to płyty całkowicie wodoodporne w stanie nasycenia nie "puchną" i nie rozwarstwiają się a jednoczenie są paroprzepuszczalne i "oddychają". Fermacell to płyty, które dzięki swej budowie skutecznie tłumią fale o niskiej częstotliwości.

Płyty gipsowo-włóknowe Fermacell ze względu na swoje wyjątkowe i uniwersalne właściwości, budzą coraz większe zainteresowanie, jako nowoczesny i ekologiczny materiał do suchej i lekkiej zabudowy. Jego koszt obejmujący ceny materiału akcesoriów i robocizny może być konkurencyjny dla innych technologii gipsowych.

Fermacell

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT