Nowoczesne rozwiązania technologiczne wideodomofonu FAMILIO PRO

Familio Pro to pierwsze produkowane w Polsce cyfrowe wideodomofony oferujące nowoczesne rozwiązania technologicznie. Przeznaczone są dla domów jedno- i kilkurodzinnych, a także firm - wszędzie tam, gdzie prócz niezawodnego działania liczy się także efektowny wygląd.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne wideodomofonu FAMILIO PRO

Połączenie nierdzewnej stali szczotkowanej ze szkłem pozwoliło firmie ACO stworzyć produkt o klasycznej elegancji, który przez długie lata będzie godnie witać odwiedzających gości.

Najwyższa jakość wśród wideodomofonów

Ekskluzywny wygląd wideodomofony Familio Pro zawdzięczają szlachetnemu połączeniu szczotkowanej stali nierdzewnej oraz szkła. Użycie takich materiałów, staranność wykonania i dbałość o każdy szczegół pozwoliły osiągnąć doskonały efekt wizualny i nie tylko...

Produkty z linii Familio Pro gwarantują niezawodność pracy oraz odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Deszcz, śnieg, najgorętsze upały czy siarczyste mrozy nie wpływają na wygląd i działanie tych urządzeń przez wiele lat. Klasyczną, nieprzemijalną elegancję uzupełniają podświetlane przyciski i pola opisowe. Dzięki nim odwiedzający szybko upewnią się, że trafili pod właściwy adres.

Wideodomofony nowoczesnych ludzi

Wygoda, jakość, niezawodność. Tego oczekujemy od współczesnych urządzeń. Dlatego wideodomofony Familio Pro zostały wyposażone w funkcję komunikacji wewnętrznej realizowanej między monitorami. Równie łatwo wygląda współpraca z urządzeniami zewnętrznymi.

Za pośrednictwem wideodomofonów Familio Pro mamy więc nie tylko możliwość otwierania drzwi i bramy, ale także sterowania automatyką domu. Wszystko to odbywa się w prosty, intuicyjny sposób przy pomocy monitora z panelem dotykowymi.

Dom zaczyna się od wideodomofonu

Doskonale wiemy, jak komfortowe dla domowników jest poczucie bezpieczeństwa. Z tego powodu ACO skonstruowało wideodomofony Familio Pro w taki sposób, aby zapewnić kontrolę nad tym, co się dzieje przed domem.

Do dyspozycji mieszkańcy mają duży, wygodny, sterowany dotykowo panel, który wyświetla obraz z kamery o szerokim polu widzenia. Kamera ta jest wyposażona w dyskretne podświetlenie niezbędne do podglądu obrazu nocą. Wszystko to sprawia, że możemy czuć się bezpiecznie przez 24 godziny na dobę.

źródło i zdjęcie: ACO

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT