Witamy się z klasą dzięki wideodomofonowi FAMILIO PRO

Przywitaj się z klasą i wybierz produkt z linii Familio Pro. To pierwsze produkowane w Polsce cyfrowe wideodomofony zawierające nowoczesne rozwiązania technologicznie. Stworzone z myślą o domach jedno- i kilkurodzinnych oraz wszędzie tam, gdzie prócz niezawodnego działania liczy się także efektowny wygląd. Firma ACO połączyła stal nierdzewną szczotkowaną ze szkłem wynikiem czego powstał produkt o klasycznej elegancji, który przez długie lata będzie godnie witać odwiedzających.

Witamy się z klasą dzięki wideodomofonowi FAMILIO PRO

Niezawodna praca i wysoka jakość wideodomofonu Familio Pro

Swój ekskluzywny wygląd wideodomofony Familio Pro zawdzięczają szlachetnemu połączeniu szczotkowanej stali nierdzewnej oraz szkła. Użycie tych materiałów, staranność wykonania i dbałość o każdy szczegół pozwoliły osiągnąć doskonały efekt wizualny i nie tylko... Produkty z linii Familio Pro gwarantują niezawodność pracy oraz odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Deszcz, śnieg, najgorętsze upały czy siarczyste mrozy nie wpływają na wygląd i działanie tych urządzeń przez wiele lat. Klasyczną, nieprzemijalną elegancję uzupełniają podświetlane przyciski i pola opisowe. Dzięki nim odwiedzający szybko upewnią się, że trafili pod właściwy adres.

Otwiera nie tylko drzwi i bramy, steruje całym domem

Wygoda, jakość, niezawodność to właśnie tego wymagamy od współczesnych urządzeń. Dlatego wideodomofony Familio Pro zostały wyposażone w funkcję komunikacji wewnętrznej realizowanej między monitorami. Równie łatwo wygląda współpraca z urządzeniami zewnętrznymi. Za pośrednictwem wideodomofonów Familio Pro masz więc nie tylko możliwość otwierania drzwi i bramy, ale także sterowania automatyką Twojego domu. Wszystko to odbywa się w prosty, intuicyjny sposób przy pomocy monitora z panelem dotykowymi.

Familio Pro to gwarantuje bezpieczeństwo mieszkańcom

Doskonale wiemy, jak komfortowe dla użytkowników jest poczucie bezpieczeństwa. Z tego powodu ACO zaprojektowało wideodomofony Familio Pro w taki sposób, aby zapewnić kontrolę nad tym, co się dzieje przed domem. Do dyspozycji mamy duży, wygodny, sterowany dotykowo panel, który wyświetla obraz z kamery o szerokim polu widzenia. Kamera ta jest wyposażona w dyskretne podświetlenie niezbędne do podglądu obrazu nocą. Wszystko to sprawia, że możesz czuć się bezpiecznie przez 24 godziny na dobę.

źródło i zdjęcie: ACO

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT