Wielkie spotkanie fachowców. Blok kwietniowych targów

W dniach 23-26 kwietnia br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się blok targów INSTALACJE, SECUREX, EXPOPOWER, GREENPOWER oraz SAWO. Co w tym roku mają do zaoferowania wystawcy?

Wielkie spotkanie fachowców. Blok kwietniowych targów

W dniach 23-26 kwietnia, Poznań stanie się miejscem jednego z najważniejszych spotkań fachowców. Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE 2018, Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX, Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER, Międzynarodowe Targi Energetyki odnawialnej GREEEN POWER, oraz odbywające się w dniach 24-26 kwietnia Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, to wyjątkowa okazja poznania kompleksowej oferty firm i nawiązania trwałych kontaktów biznesowych.

Wydarzenia biznesowe z nową energią

Największe wydarzenie biznesowe skierowane do profesjonalistów z różnych branż, nabiera nowej energii. W dniach 23-26 kwietnia 2018 w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX z Forum Technologii Cyfrowych POZNAŃ MEDIA EXPO, a wraz z nimi Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO oraz Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE, Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPOWER oraz Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER.

Na terenie MTP spodziewanych jest blisko 35 000 fachowców, którzy będą mieli przegląd oferty czołowych dostawców produktów i usług z zakresu:

  • ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń technicznych i systemowych
  • środków ochrony indywidualnej, środków ochrony zbiorowej, materiałów do produkcji odzieży ochronnej i roboczej, zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości, środków i sprzętu do udzielania pierwszej pomocy, wyposażenia dla służb ratowniczych oraz zabezpieczeń przeciwpożarowych
  • urządzeń, technologii i usług techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, techniki obiektowej i techniki gazowniczej,
  • nowoczesnej energetyki i odnawialnych źródeł energii.

Wiedza i umiejętności

W ramach poszczególnych wydarzeń targowych na pierwszy plan wysuwają się projekty specjalne, odzwierciedlające tendencje na rynku i wskazujące nowe trendy w branży:

  • SECUREX: JESTEM INTELIGENTNY - Inteligentny Budynek, Securex BeIn, Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych, Drone Zone, Smart City;
  • SAWO: m.in. Konferencje Państwowej Inspekcji Pracy oraz Promotora BHP, zawody piłki sikawkowej - Hydroball, pokazy z zakresu gaszenia pożarów wewnętrznych, obecność Fire Girls;
  • INSTALACJE: Mistrzostwa Polski Instalatorów, Strefa Męskiej Rozrywki, Łazienka PRO;
  • GreenPOWER & EXPOPOWER: ENEA Operator dla profesjonalistów i młodzieży; Strefa
  • E-mobility, Konferecje "Budowa Elektrowni Jądrowej - technologia, finansowanie, bezpieczeństwo i zarządzanie projektem”; "Bezpieczeństwo i energooszczędność w oświetleniu", "Energooszczędne napędy elektryczne w przemyśle"; "Forum Innowacyjnej Energetyki #EnergInn1.0".

Targi Poznańskie - platforma możliwości

Tegoroczne spiętrzenie wydarzeń daje pole do zweryfikowania oferty pod kątem konkurencyjności ceny, jakości i zaawansowania technologicznego w jednym miejscu i czasie. Jakie są najnowsze tendencje na rynku, w jakim kierunku poprowadzić rozwój firmy? Odpowiedzi na te i inne pytania dadzą konkretne rozmowy biznesowe, które rozbrzmiewać będą w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich już w kwietniu.

źródło: MTP

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT