IV Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych, Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji

Największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej odbędzie się w dniach 23-26 kwietnia. Międzynarodowe Targi Poznańskie kompleksowo zaprezentują ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, a także techniki obiektowej i techniki gazowniczej.

IV Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych, Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji

Każdorazowo targi INSTALACJE gromadzą blisko 30 tys. profesjonalistów z 46 krajów. Wydarzenie oferuje przegląd nowości i premier rynkowych oraz trendów w rozwoju branży. Podczas targów w dniu 23 kwietnia 2018 r. odbędzie się już po raz czwarty konferencja branży urządzeń grzewczych. Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych zaprasza do udziału w spotkaniu osoby biorące aktywny udział w rozwoju rynku instalacyjno-grzewczego.

Współorganizatorami imprezy jest  Polski Związek Pracodawców Hurtowni Branży Grzewczej, Sanitarnej, Instalacyjnej, Klimatyzacji i Wentylacji ZHI, przy wsparciu organizacyjnym Międzynarodowych Targów Poznańskich. Partnerami merytorycznymi imprezy są także Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła PORT PC i Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji SGGiK.

Jest to pierwsza od wielu lat wspólna konferencja branży instalacyjno-grzewczej, która jest doskonałą okazją do spotkania dla wszystkich uczestników rynku i ekspertów.

Czas na wiedzę instalacyjną i na budowanie relacji biznesowych

Konwencja imprezy jest ściśle związana z programem targów Instalacje 2018. Program spotkania został ograniczony do najbardziej aktualnych i interesujących uczestników tematów prezentacji.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazje kontynuować rozmowy podczas tzw. Wieczoru Targowego, który rozpocznie się bezpośrednio po konferencji w tej samej hali. Wieczór targowy czyli koktajl połączony z kolacją jest imprezą zamkniętą skierowaną wyłącznie do wystawców i ograniczonej liczby specjalnych gości. Uczestnicy konferencji otrzymają bezpłatne wejściówki na tę imprezę.

Czym żyje branża instalacyjna?

W tym roku, do przedstawienia prezentacji poprosiliśmy przedstawiciela Ministerstwa Infrastruktury, ASM, ICEB, Euler Hermes, PORT PC oraz ZHI i SPIUG. Tematy które będziemy przedstawiać, dotyczą aktualnej sytuacji na rynku instalacyjno-grzewczym oraz na rynku budowlano-mieszkaniowym.

Przewidywane tematy prezentacji:

  • Parametryzacja wyrobów budowlanych
  • Rynek budowlany w Polsce w kontekście gospodarki i obywateli
  • Płatności w branży instalacyjno-grzewczej
  • Podsumowanie trendów rynku urządzeń grzewczych w Polsce, efekt działań antysmogowych
  • Rynek dystrybucji materiałów instalacyjnych w Polsce
  • Klasyfikacja wyrobów ETIM w branży instalacyjno-grzewczej
  • Certyfikacja budynków pod kątem niskiej emisji

Konferencja jest skierowana głównie do producentów urządzeń grzewczych, przedstawicieli innych firm związane z techniką grzewczą, dystrybutorów działających na rynku instalacyjno-grzewczym, instalatorów, pracowników naukowych, urzędników na poziomie gmin i województw i mediów.

Termin konferencji - 23 kwietnia 2018 r., godz. 13:00 - 17:30 podczas targów Instalacje.

Udział w konferencji jest bezpłatny, należy się jednak wcześniej zarejestrować na stronie https://www.webankieta.pl/ankieta/326979/iv-konferencja-rynku-urzadzen-grzewczych-sanitarnych-instalacji-wentylacji-i-klimatyzacji.html

źródło i zdjęcie: MTP

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT