Thermostahl na Targach AGROTECH

Grupa THERMOSTAHL wiodący producent kotłów i systemów grzewczych z ponad 50-letnią tradycją, weźmie udział w targach AGROTECH w Kielcach. Stoisko firmy będzie można odwiedzić w dniach 16-18 marca 2018 r.

Thermostahl na Targach AGROTECH

AGROTECH to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi nowoczesnych maszyn organizowane w halach wystawienniczych. Organizator zaprasza na trzy dni pełne nowości, wiedzy oraz innych atrakcji. AGROTECH to targi z plejadą światowych brandów i najlepszymi polskimi firmami.

Firma Thermostal posiada 2 fabryki na terenie Unii Europejskiej jak również przedstawicielstwo handlowe w Polsce. Linie produkcyjne wyposażone są w nowoczesny park maszynowy i zapewniają wysoką jakość zgodną z międzynarodowymi normami ISO 9001. Firma oferuje produkty na paliwa stałe, gaz i olej dla budynków mieszkalnych i obiektów przemysłowych w zakresie mocy od 10 do 5000 kW. Thermostahl skupia się na energii odnawialnej, produktach ekologicznych (przyjaznych dla środowiska) i efektywnych energetycznie (oszczędzających energię), a także stawia na ciągły rozwój nowych technologii oraz nowoczesną produkcję.

źródło i zdjęcie: Thermostahl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT