PRODUCENCI
Thermostahl Poland Sp. z o.o.
ul.Al. Wojska Polskiego 42B, 05-800  Pruszków
tel. 22 758 40 96, 22 738 7l 45, 22 738 71 46

KONSORCJUM THERMOSTAHL PRODUKUJE

stalowe kotły grzewcze na paliwa ciekłe (gaz, olej) oraz na paliwa stałe

(drewno, węgiel, pellet, biomasa, ziarna zbóż). Posiadamy 3 fabryki na terenie Unii Europejskiej.

Istniejemy od 1962r.

Produkcja odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnej technologii: cięcie laserowe, spawanie plazmowe blachy. Roczna produkcja wynosi ok. 25 000 szt. o mocach od 15 kW do 5000 kW.

Równolegle z kotłami c.o. zaopatrujemy rynek w bardzo szeroki asortyment innych produktów branży ciepłowniczej.

Dzięki dużemu zaangażowaniu i pracy nad rozwojem firmy zespołu świetnie przygotowanej i prężnej kadry inżynierskiej oraz odpowiedniej strukturze organizacyjnej firmy stworzyliśmy znaną i uznawaną markę.

Naszą dewizą jest wysoka jakość urządzeń przy niskiej cenie zakupu.

Mając szerokie kontakty z firmami inżynieryjnymi, instalatorskimi, serwisowymi i handlowymi jesteśmy firmą o dużym potencjale handlowym, prowadząc sprzedaż dla szerokiego kręgu odbiorców. Utrzymujemy ścisłą współpracę z najpoważniejszymi biurami projektowymi dla Energetyki cieplnej w Europie i z renomowanymi zagranicznymi firmami konsultingowymi dzięki czemu wraz z partnerami uczestniczymy stale w transferze najnowocześniejszych technologii.

Nasze produkty posiadają europejskie certyfikaty i atesty.

W 1997 roku została powołana do życia kolejna fabryka w Bukareszcie pod nazwą Thermostahl Romania.

Od 2001 roku Thermostahl Poland Sp. z o.o. - bezpośredni przedstawiciel na Polskę i kraje ościenne (m.in. Ukraina, Rosja, Litwa, Białoruś, Słowacja, Czechy, Niemcy) - rozwija się bardzo aktywnie i dynamicznie. W ciągu kilku lat powstała rozbudowana sieć dystrybutorów oraz firm serwisujących nasze kotły na terenie całej Polski, którą stale rozwijamy.

Jesteśmy firmą liczącą się na rynku zachodnioeuropejskim ze względu na wysoką jakość produktów przy bardzo dobrej cenie. Nasze wyroby eksportowane są do wielu krajów Europy m.in. Szwecji, Niemiec, Austrii, Francji, Hiszpanii, Czech, gdzie cieszą się dużym zainteresowaniem.

Naszym celem jest rozszerzanie działalności i zdobycie wymagającego rynku europejskiego i krajów Bliskiego Wschodu. W tym celu tworzymy sieć dystrybucyjną na terenie całego świata, zawsze gwarantującą serwis naszych produktów.

W celu objęcia naszymi działaniami Polski dysponujemy obecnie siecią uczciwych i rzetelnych firm partnerskich, które w naszym iimieniu świadczą, zarówno serwis jak i sprzedaż produkowanych przez nas urządzeń.

Wykorzystując fachową wiedzę naszych inżynierów, organizujemy liczne szkolenia dla instalatorów i projektantów, na które serdecznie zapraszamy.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT