Polub nas na FACEBOOKU - THERMOSTAHL serdecznie zaprasza

Każdy Klient, który powoła się na fanpage THERMOSTAHL i zapisze się do niego, otrzyma specjalny 10% rabat na zakup kotła lub paliwa - pellet w bardzo atrakcyjnej cenie.

Polub nas na FACEBOOKU - THERMOSTAHL serdecznie zaprasza

KONSORCJUM THERMOSTAHL jest sprawną, nowocześnie zorganizowaną firmą produkującą stalowe kotły grzewcze na paliwa ciekłe (gaz, olej) oraz na paliwa stałe (drewno, węgiel, pellet, biomasa, ziarna zbóż). Posiada 3 fabryki na terenie Unii Europejskiej.

THERMOSTAHL jest to przedsiębiorstwo z tradycjami rodzinnymi mające ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji urządzeń grzewczych.

Produkcja odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii: cięcie laserowe, spawanie plazmowe blachy. Roczna produkcja wynosi ok. 25.000 szt. o mocach od 15 kW do 5000 kW.

Równolegle z kotłami c.o. THERMOSTAHL zaopatruje rynek w bardzo szeroki asortyment innych produktów branży ciepłowniczej.

Dzięki dużemu zaangażowaniu i pracy nad rozwojem firmy, zespołu, świetnie przygotowanej i prężnej kadry inżynierskiej oraz odpowiedniej strukturze organizacyjnej THERMOSTAHL stworzył znaną i uznawaną markę.

Link do strony firmy na FACEBOOKu tutaj.

Link do strony producenta tutaj.

źródło i zdjęcie: Thermostahl Poland Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Thermostahl Poland Sp. z o.o.
Thermostahl Poland Sp. z o.o.
Thermostahl Poland Sp. z o.o.
Thermostahl Poland Sp. z o.o.
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT