Nowa era inteligentnych domów w Polsce

Cztery innowacyjne firmy, liderzy swoich branż: Somfy, VELUX, Hitachi i Philips Lighting - stworzyły Grupę Inteligentny Dom i zadbały o to, aby ich produkty były w pełni kompatybilne, a także współpracowały ze sobą na rzecz komfortu, oszczędności energii i bezpieczeństwa. Konsumenci mogą skorzystać z możliwości zdalnego sterowania wieloma urządzeniami różnych producentów za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego.

Nowa era inteligentnych domów w Polsce

Głównym celem Grupy jest zaoferowanie kompleksowych rozwiązań z zakresu automatyki domowej. Jej największa siła leży w skuteczności i niezawodności systemu, dzięki któremu działają wszystkie inteligentne urządzenia zrzeszonych producentów.

Inteligentny dom wie, jak zadbać o właściciela

Kompatybilność urządzeń różnych producentów to częste wyzwania we współczesnych domach. Dzięki powstaniu Grupy Inteligentny Dom, urządzenia wszystkich producentów są ze sobą kompatybilnie, co umożliwia sprawną pracę i zarządzanie poszczególnymi produktami.

Na stronie www.grupainteligentnydom.pl, blogu oraz profilu FB Grupy, konsumenci mają dostęp zarówno do informacji o ofercie Inteligentny Dom (Smart Home) w Polsce, jak i do praktycznych porad związanych z automatyką domową. Największe korzyści z rozwiązania to poprawa komfortu i bezpieczeństwa, a także oszczędności finansowe.

Bądź sprytny, wybierz do domu rozwiązania smart

Inicjatorem Grupy jest firma Somfy oferująca urządzenie TaHoma® Premium. Jest ono tzw. integratorem, z którym współpracują inteligentne urządzenia pozostałych firm. Całym systemem sterujemy za pośrednictwem urządzenia mobilnego, np. smartfona, tabletu czy nawet smartwatcha. Obecnie w systemie działają: elektryczne okna dachowe i rolety VELUX INTEGRA®, klimatyzatory i pompy ciepła Hitachi oraz oświetlenie Philips Hue.

Działanie TaHoma® Premium firmy Somfy opiera się na bezprzewodowej technologii radiowej io-homecontrol®. To jeden z najbardziej niezawodnych, bezpiecznych i stabilnych systemów tego typu dostępnych na rynku. Komunikacja między urządzeniami jest dwukierunkowa, a zabezpieczenia są podobne do tych stosowanych w bankowości.

Dodatkowymi zaletami urządzenia są: przyjazny interfejs i możliwość programowania własnych scenariuszy, dostosowujących pracę urządzeń do naszych zwyczajów i upodobań w domu. A wszystko po to, aby nasz dom był jeszcze bardziej komfortowy i bezpieczny.

źródło i zdjęcie: www.grupainteligentnydom.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT