Rozwijamy się dla Was – nowa siedziba Vents Group

Jest nam niezmiernie miło poinformować o powstaniu naszej nowej siedziby w Niepruszewie (gmina Buk). Ten nowoczesny obiekt został wyposażony w magazyn wysokiego składowania o pojemności 5000 miejsc paletowych oraz w nowoczesne biura i sale konferencyjne. Jest to kolejny, milowy krok w kierunku naszego rozwoju i umożliwi nam jeszcze szybszą i bardziej profesjonalną obsługę naszych Klientów.

Rozwijamy się dla Was – nowa siedziba Vents Group

Powstanie nowej siedziby pociągnęło za sobą centralizację firmy, tak więc od 1.01.2017 nasz Oddział w Żorach kończy swoją działalność, a obsługa dotychczasowych Klientów będzie odtąd odbywała się w Niepruszewie. Szczegóły oraz harmonogram przeprowadzki można zaleźć TUTAJ. Za przejściowe utrudnienia serdecznie przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Jednocześnie chcieliśmy podkreślić nasze uznanie dla wszystkich pracowników Oddziału Żory, który od 15 lat ( wcześniej jako Oddział Rybnik) swoim funkcjonowaniem przyczyniał się do naszego rozwoju, oraz podziękować im za wieloletnią oddaną i sumienną pracę.

źródło i zdjęcie: Vents Group

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT