Nagroda za najciekawszą ekspozycję targową na WOD-KAN 2016

W dniach 10-12 maja 2016 Hydro-Vacuum S.A. brała udział, jako jeden z głównych wystawców, w XXIV Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2016. Jest to największa impreza targowa w Polsce i Europie, związana z branżami wodociągową i kanalizacyjną oraz ochrony środowiska.

Nagroda za najciekawszą ekspozycję targową na WOD-KAN 2016

W tym roku targi debiutowały pod względem lokalizacji jakim były obiekty Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego oddanego do użytku jesienią 2015r. Na powierzchni 64m2 Hydro-Vacuum S.A. prezentowała całą ofertę przeznaczoną dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Udostępniliśmy zwiedzającym wiele eksponatów pomp i systemów pompowych tych już dobrze znanych jak i zupełnych nowości jak choćby pompa jednostopniowa FOK czy nowe pompy z typoszeregu FZ.

Stoisko targowe Hydro-Vacuum S.A. wyraźnie wyróżniało się od pozostałych. Zabudowa z dużym elementem w kształcie żagla z białą powierzchnią kontrastowała dobrze z wyeksponowanym logiem HV w kolorze zgromadzonych na stoisku eksponatów. Całość była oświetlona mocnymi lampami halogenowymi. 

Goście stoiska po zapoznaniu się z eksponatami chętnie korzystali z możliwości rozmowy w wygodnych fotelach przy stołach oraz poczęstunku m.in. dobrą kawą i słodyczami. Rozmowy kończyły się przekazaniem firmowych gadżetów i wymianą wizytówkami. Obok tak zbudowanego stoiska nie dało się przejść obojętnie. Dostrzegli to również przedstawiciele organizatora targów Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie przyznając stoisku Hydro-Vacuum S.A. nagrodę „za najciekawszą ekspozycję XXIV Międzynarodowych Targów Maszyn i urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2016”.

Przyznaną przez IGWP nagrodę na uroczystej gali w Operze Nova w Bydgoszczy odebrał Dyrektor ds. Sprzedaży Krajowej Mariusz Simiński.

źródło i zdjęcia: Hydro-Vacuum S.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT