Legrand wydłuża standardowy okres gwarancji na transformatory energetyczne do 8 lat!

Transformatory energetyczne SN/nN są podstawowymi urządzeniami w systemie zasilania. Od ich niezawodności zależy ciągłość dostaw energii elektrycznej do obiektów. Awaria transformatora energetycznego wiąże się z wysokimi kosztami jego naprawy lub wymiany oraz generuje koszty dodatkowe, wynikające z braku zasilania (np. przerwanie procesu produkcyjnego, brak zasilania najemców, brak zasilania rezerwowego).

Legrand wydłuża standardowy okres gwarancji na transformatory energetyczne do 8 lat!

Jedną z najczęstszych przyczyn awarii transformatorów rozdzielczych SN/nN jest osłabienie izolacji spowodowane procesami starzeniowymi. Znaczny wpływ na tempo zachodzenia procesów starzeniowych mają wyładowania niezupełne w materiale izolacyjnym. Bardzo istotne jest by wartość tych wyładowań była maksymalnie ograniczona.

Poddając transformatory Green T.HE pomiarom wyładowań niezupełnych (według IEC/EN 60076-11) w akredytowanym laboratorium badawczym Legrand, otrzymywano zawsze wartości poniżej 5 pC (wynik dwukrotnie lepszy niż dopuszczana przez normę maksymalna wartość 10°C). Dzięki tak wysokiej jakości transformatorów serii Green T.HE, firma Legrand postanowiła udzielać 8 LAT GWARANCJI na wszystkie transformatory standardowe.

Wysoka jakość transformatorów Legrand serii Green T.HE, jako jedynych na rynku, została w całości przetestowana i jest certyfikowana przez zewnętrzną jednostkę badawczą co zostało potwierdzone certyfikatem ACAE.

Szczegółowe informacje na temat oferty transformatorów Green T.HE znajdą Państwo:
• w Katalogu GreenT.HE (plik PDF 6,5 MB)
• na stronie www.legrand.pl

źródło i zdjęcie: legrand


Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT