Bardziej przyjazne Twojemu najbliższemu środowisku i naszej planecie

Szeroka oferta grzejników Purmo sprawia, że można je zastosować zarówno podczas modernizacji, jak i w nowobudowanym obiekcie. Prawidłowo dobrane urządzenia generują optymalne koszty użytkowania i stanowią atrakcyjny element wykończenia wnętrz. Różnorodne warianty podłączeń grzejników są atutem przy ich montażu w tradycyjnych a także nowoczesnych instalacjach grzewczych.

Bardziej przyjazne Twojemu najbliższemu środowisku i naszej planecie

KORZYŚCI DLA INDYWIDUALNEGO KLIENTA

Wyższa efektywność przy obniżonej temperaturze wody

Korzyści płynące z zastosowania grzejników Purmo to:wyższa jakość klimatu wewnętrznego i zwiększona efektywność energetyczna, wyższa sprawność przekazywania ciepła przy obniżonych stratach.

Odpowiednie do każdego klimatu

Niezależnie gdzie mieszkasz, grzejniki Purmo zastosowane w instalacji niskotemperaturowej są idealnym rozwiązaniem.Warunki pogodowe są nieistotne - prawidłowo zaizolowany dom będzie ogrzany do komfortowej temperatury wewnętrznej.

Niższe koszty energii

Grzejniki Purmo w niskotemperaturowych instalacjach grzewczych potrzebują mniej energii do efektywnej pracy. Nowoczesny budynek może zostać ogrzany do komfortowej temperatury 20°C grzejnikami pracującymi przy obniżonych temperaturach zasilania i powrotu 45/35 °C.

Wyższy komfort

Właściwe grzejnikom konwekcyjnym unikatowe połączenie wymiany ciepła na drodze promieniowania i konwekcji zapewnia stabilną temperaturę pomieszczenia. Nie mają tu miejsca drażniące przeciągi, czy uczucie "suchości" lub "duszności".

Doskonała współpraca z ogrzewaniem podłogowym

Instalacja grzewcza łącząca ogrzewanie podłogowe i grzejniki konwekcyjne daje optymalne wyniki zarówno pod kątem efektywności energetycznej, jak i komfortu cieplnego.

Tworzenie komfortowego klimatu wewnętrznego

Grzejniki konwekcyjne reagują szybko na sygnał regulatora temperatury, pracują sprawnie, bezgłośnie i stabilnie dostarczając ciepło do pomieszczeń. Zapewnienie optymalnego rozkładu temperatury w pomieszczeniu jest kwestią kilku minut.

Odpowiednie dla źródeł energii odnawialnej

Grzejniki konwekcyjne działają sprawnie z różnymi rodzajami źródeł ciepła. Doskonale sprawdzają się w instalacjach niskoparametrowych zasilanych z odnawialnych źródeł energii poprzez pompy ciepła.

100% recykling

Grzejniki Purmo zostały tak zaprojektowane, aby wszystkie ich części składowe mogły zostać rozmontowane po zakończeniu eksploatacji. Wszystkie części metalowe, składające się głównie ze stali, nadają się do recyklingu lub ponownego użycia i są na tyle cenne, że warto poddawać je recyklingowi.

Zdrowe warunki życia

Grzejniki Purmo stosowane w niskotemperaturowych systemach grzewczych nie przypiekają unoszącego się w pomieszczeniu kurzu ani nie wytwarzają nieprzyjemnego zapachu. Co więcej, dotknięcie grzejnika działającego w systemie niskotemperaturowym nie grozi poparzeniem.

źródło i zdjęcie: Rettig Heating


Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT