Projekty z węzłem DSE Flex wchodzą do gry

Do 25 września trwa konkurs organizowany przez Danfoss Poland "Się gra - się ma! Projekty z węzłem DSE Flex wchodzą do gry!". Nagrody główne to przede wszystkim niezapomniane wrażenia i emocje, które gwarantuje udział w meczach kadry narodowej czy koncertach z muzyką zespołu Queen.

Projekty z węzłem DSE Flex wchodzą do gry

Na zwycięzców czekają 3 podwójne zaproszenia z noclegiem na mecz piłki nożnej z udziałem polskiej reprezentacji oraz 3 podwójne zaproszenia z noclegiem na koncert. Dla każdego uczestnika nagroda gwarantowana - zestaw głośników Genius do komputera, konsoli czy telewizora.

Chcesz wygrać w konkursie Danfoss?

Przygotuj projekt instalacji c.o. i/lub c.w.u z wykorzystaniem co najmniej jednego węzła DSE Flex. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i czekaj na jego akceptację.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie http://konkursdseflex.pl/.

Chcesz zgłosić projekt do konkursu i chcesz, aby specjalista Danfoss dobrał Ci węzeł DSE Flex, albo sprawdził Twój dobór, czy jest możliwy do realizacji jako DSE Flex? Wyślij go na PLDEN_Sales@danfoss.com. W tytule wpisz "Konkurs FLEX" lub skontaktuj się z przedstawicielem w Twoim regionie.

źródło i zdjęcie: Danfoss

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT