Pellas X drugi rok z rzędu laureatem GreenEvo

Nie zwalniamy tempa rozwoju Zielonych Technologii. Nasza praca nad rozwijaniem innowacyjnych proekologicznych technologii została ponownie doceniona przez kapitułę VI już edycji konkursu GreenEvo.

Pellas X drugi rok z rzędu laureatem GreenEvo

Tym samym możemy pochwalić się, że drugi raz z rzędu będziemy uczestniczyć w Akceleratorze Zielonych Technologii organizowanym przez Ministerstwo Środowiska.

Dzięki projektowi Greenevo mogliśmy promować poza granicami naszego kraju nasze najnowsze palniki na pellet i agropellet a także nawiązać kontakty handlowe w krajach takich jak Tajlandia, Australia, Kazachstan, Chile, Stany Zjednoczone Ameryki, Maroko, Nowa Zelandia, Iran oraz Indie.

GreenEvo to Akcelerator Zielonych Technologii – projekt Ministerstwa Środowiska wspierający najlepsze proekologiczne technologie rozwijane w Polsce. Program ma na celu stworzenie gwarancji najwyższej jakości rodzimych produktów, ich transfer na rynki zagraniczne i rozwiązywanie problemów środowiskowych w kraju i na świecie poprzez wdrażanie najnowszych technologii. Od 2010 roku kapituła GreenEvo składająca się z niezależnych ekspertów, corocznie wyłania w konkursie laureatów oferujących nowoczesne rozwiązania.

źródło i zdjęcie: Pellas


Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT