PRODUCENCI
PELLASX Sp. z o.o. Sp. k.
ul.Strefowa 5, 64-920  Piła
tel. 67 213 80 40


O PellasX

Zajmujemy się zaawansowanymi technologiami systemów grzewczych od 1991 roku. Nasza firma powstała jako mała rodzinna firma pod nazwą PHU ISOL S.C. Od początku istnienia nasza siedziba firmy znajduje się w Polsce, w malowniczo położonym mieście Piła, w północno-zachodniej części Polski. W 2001 roku rozpoczęliśmy produkcję palników na biomasę pod marką PellasX. Są to najwyższej jakości i najnowocześniejsze palniki dostępne na rynku. Oferowane modele pozwalają wysoce efektywnie spalać biomasę w postaci pestek, owsa, pelletu i niektóre agropellety.

Szeroka oferta palników na pellet

Chcąc sprostać oczekiwaniom oraz zapotrzebowaniu Klientów oferujemy urządzenia o mocy od 5 do 500 kW, w trzech seriach technologicznych: linia REVO, linia HYBRID oraz linia X. Palniki PellasX stosowane są w kotłach centralnego ogrzewania, kotłach parowych, piecach piekarniczych i nadmuchowych. Dzięki temu palniki mogą być stosowane zarówno w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, obiektach przemysłowych, użytkowych a także w piekarniach i suszarniach. Jednym słowem wszędzie tam, gdzie jest potrzeba wytworzenia energii cieplnej.

Stawiamy na innowacyjność

Stałe dążenie do produkcji urządzeń najwyższej jakości, jak również wprowadzanie najnowszych technologii, pozwoliło na bardzo szybki rozwój przedsiębiorstwa. Wszystkie produkty projektowane są przez nasz zespół konstruktorów a najwyższą jakość produkcji zapewnia doskonale wyposażony i stale modernizowany park maszynowy. Nasze urządzenia dzięki swojej innowacyjności otrzymują wiele nagród i wyróżnień.

Prosta instalacja i wygodna obsługa

Wielką zaletą naszych palników jest to, że bez potrzeby drogich zmian w już istniejącej instalacji, palniki mogą być montowane w każdym typie kotła: olejowym, gazowym i na paliwo stałe. Nasze palniki na pelet charakteryzują się płynną regulacją ustawień pozwalającą na zastosowanie w każdym typie pieca lub kotła grzewczego. Rozpalanie, podtrzymywanie ognia po osiągnięciu zadanej temperatury i podawanie paliwa odbywa się automatycznie.

Lider w produkcji palników na pellet

Obecnie jesteśmy postrzegani jako jeden z liderów w produkcji ekologicznych palników nie tylko w kraju, ale także na świecie. Palniki produkowane są w Pile, ale nasi wykwalifikowani instalatorzy montują je w całej Europie a serwis zapewnia wsparcie klientom z całego świata.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT