Palniki na pellet - specjalność firmy Isol

Pellas X to marka pod którą od 2001 roku Isol produkuje palniki na biomasę. Są to najwyższej jakości i najbardziej zaawansowane technologicznie palniki dostępne na rynku.

Palniki na pellet - specjalność firmy Isol

Wprowadzone przez firmę unikalne rozwiązania to m.in.:

  • opatentowana technologia spalania nadciśnieniowego – likwiduje problem cofania się płomienia,
  • dostępna we wszystkich jednostkach szerokopasmowa sonda lambda – poprawia proces spalania i powoduje mniejsze zużycie paliwa,
  • opatentowany system mieszania paliwa w komorze paleniskowej – wydłuża czas bezobsługowej pracy.


Palniki na biomasę wykonane są z kwasoodpornej stali oraz wyposażone w najlepszej jakości części na rynku. Oferta obejmuje urządzenia o mocy od 5 do 350 kW.

Zastosowanie palników biomasy PELLAS X

Palniki granulatu drzewnego - PELLAS X można stosować w prawie każdym kotle centralnego ogrzewania, kotle parowym, piecu nadmuchowym oraz w piecu piekarniczym.

Ekologiczne i energooszczędne ogrzewanie

Paliwem w palniku Pellas X jest biomasa w postaci pelletu, owsa lub pestek. Są to paliwa o niskiej emisji dwutlenku węgla i tym samym przyjazne środowisku. Instalując palniki Pellas X do kotłów ponosisz niższe koszty ogrzewania w porównaniu z olejem, Twoja kotłownia jest czysta, a dym wydobywający się z komina pachnie palonym drewnem.

Dla kogo palniki na pellet?

Palniki na pellet Pellas X można podłączyć do każdego posiadanego kotła olejowego, gazowego lub na paliwa stałe. Stosowane są zarówno w małych gospodarstwach domowych, budynkach wielorodzinnych (małych spółdzielniach), piekarniach, hotelach, zakładach użyteczności publicznej, szkołach jak i halach produkcyjnych czy magazynowych. Największym atutem naszych produktów jest możliwość podłączenia palnika bez konieczności wprowadzania drogich zmian w dotychczasowej instalacji.

źródło i zdjęcie: Isol

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT