Nowy program ułatwiający dobór grzejnika do pomieszczenia

Purmo oferuje program do wizualizacji grzejników oraz ciekawy zestaw zdjęć aranżacyjnych. Aby zobaczyć wybrany model w dowolnym kolorze oraz we własnym wnętrzu wystarczy odwiedzić stronę Purmo w nowej odsłonie.

Nowy program ułatwiający dobór grzejnika do pomieszczenia

Grzejniki płytowe i kolumnowe, konwektorowe i kanałowe, pionowe i poziome, o finezyjnych kształtach i ascetycznym designie. W szerokiej gamie modeli Purmo z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. I chociaż wybór właściwego grzejnika do najłatwiejszych zadań nie należy to dzięki www.purmo.pl może być o wiele szybszy, niż się wydaje.

Wysmakowana szata graficzna strony rozbudza artystyczny zmysł i zaostrza apetyt na designerskie eksperymenty. Z rozlicznych fotografii przedstawiających przykładowe aranżacje z wykorzystaniem grzejników Purmo można czerpać inspirację pełnymi garściami. Marka podpowiada jaki model wybrać do pomieszczeń w stylu: nowoczesnym, retro, klasycznym i współczesnym. Pomocne są także wizualizacje salonu, kuchni, sypialni i łazienki ze wskazaniem optymalnych miejsc do instalacji źródła ciepła.

Kiedy decyzja odnośnie grzejnika już zapadnie to w łatwy sposób można sprawdzić jak dany model prezentuje się w określonym kolorze. Wystarczy wejść na podstronię "Pomaluj swój świat" i przetestować dostępne barwy. Odważna czerwień, relaksujący turkus, ciepły pomarańcz czy nostalgiczny błękit... do wyboru mamy ponad 200 wariantów z bogatej palety kolorów RAL. Mozaika barw z pewnością uruchomi naszą wyobraźnię i zaostrzy apetyt na designerskie eksperymenty.

To jednak nie koniec udogodnień. Na stronie internetowej Purmo dostępna jest bezpłatna aplikacja na smartfony z systemami iOS lub Android - Purmo Smart Box. Dzięki niej w ekspresowym tempie możemy uzyskać szczegółowe informacje na temat produktów marki, zlokalizować najbliższego dystrybutora, a także łatwo wykonać obliczenia niezbędne do odpowiedniego doboru grzejnika. Przede wszystkim jednak Smart Box wyposażony został w funkcję wizualizacji grzejnika bezpośrednio na ścianie naszego pomieszczenia.

Szukając grzejnika idealnie komponującego się z wymarzonym wnętrzem warto odwiedzić www.purmo.pl. Przejrzysta, dobrze skonstruowana nawigacja oraz możliwość wizualizacji produktów pomagają dopasować odpowiedni model do stylu każdego mieszkania.

źródło: materiały prasowe Rettig Heating

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT