ABB zaprezentuje ofertę na targach Light & Building 2016 we Frankfurcie

ABB, dostawca technologii energetyki i automatyki, zaprezentuje rozwiązania przyszłości dla inteligentnych budynków mieszkalnych na stoisku wystawowym o powierzchni 1400 m2 na targach Light & Building 2016 we Frankfurcie w dniach 13-18 marca. Przedstawiciele ABB pokażą, w jaki sposób rozwiązania firmy zwiększają efektywność energetyczną, niezawodność i wydajność budynków oraz zapewniają komfort klientom, partnerom i konsumentom.

ABB zaprezentuje ofertę na targach Light & Building 2016 we Frankfurcie

Za pomocą interaktywnych wystaw ABB zademonstruje możliwości rozwiązań sprzedawanych pod markami ABB, Busch-Jaeger oraz Striebel & John.

Najważniejsze punkty wystawy obejmują: zautomatyzowane rozwiązania dla budynków handlowych, nową generację inteligentnego systemu do zarządzania budynkiem free@home, demonstrację możliwości w zakresie oszczędzania energii jakie gwarantuje pierwszy na świecie wyłącznik z systemem zarządzania energią Emax2 oraz nowy pakiet oprogramowania projektowego e-Design.

ABB przedstawi również - po raz pierwszy - efekty współpracy z firmą PointGrab, która dostarcza szczegółowe informacje na temat aktywności w budynkach. Informacje te zapewniają oszczędność energii, ułatwiają zarządzanie obiektem, pozwalają na zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców, a także usprawniają analizę danych gospodarczych dzięki zastosowaniu algorytmów programowania maszyn w celu wykorzystywania sygnałów wizualnych do szczegółowej analizy. Oddział inwestycyjny firmy ABB - ABB Technology Ventures - niedawno ogłosił, że firma zainwestowała kapitał w firmę PointGrab.

Adalbert Neumann, dyrektor działu sprzedaży i marketingu w jednostce biznesu Building Products firmy ABB, powiedział: ABB wraz z należącą do Grupy spółką Busch-Jaeger dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania dla inteligentnych budynków. Stale wprowadzamy innowacje i szukamy potencjalnych partnerów, z którymi będziemy projektować rozwiązania zapewniające wydajność, bezpieczeństwo i komfort w budynkach handlowych i mieszkalnych. Dobrym przykładem takiej współpracy jest nasza relacja z firmą PointGrab. Firma ta posiada zaawansowane rozwiązanie, które uzupełnia technologię ABB.Badamy zatem możliwości współpracy, aby jeszcze szybciej wprowadzać nowe produkty na rynek. W ramach targów Light & Building pokażemy, w jaki sposób internet rzeczy, usług i ludzi umożliwia szybki rozwój w wielu różnych obszarach. Nasi klienci z branży przemysłowej mogą dzięki nim m.in. zapewnić komfort, bezpieczeństwo i wygodę mieszkańcom budynków. Przygotowaliśmy nowe interesujące propozycje, które po raz pierwszy zademonstrujemy w marcu tego roku.

Nowości technologiczne:

  • System ABB-free@home® - firma po raz pierwszy zademonstruje nową generację tego rozwiązania dla inteligentnych budynków mieszkalnych oraz nową funkcję aktywacji głosowej. System może sterować nawet 60 funkcjami w budynku. Ponadto jest bardzo łatwy w montażu i posiada prosty interfejs użytkownika, dzięki czemu koncepcja domu inteligentnego staje się realna dla nowej rzeszy klientów.
  • Zautomatyzowane rozwiązania do budynków komercyjnych - łączenie coraz większej liczby produktów wymaga wydajnego i stabilnego połączenia z internetem. Nowe routery IP firmy ABB doskonale radzą sobie z rozwijającym się internetem rzeczy, usług i ludzi.
  • Oświetlenie bezpieczeństwa -ABB zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania w zakresie oświetlenia stref niebezpiecznych, w tym markę DTS, produkty ABB Kaufel oraz systemy oświetlenia ewakuacyjnego oraz oznakowania wyjść Primora i Serenga.
  • Wyłącznik Emax2 z systemem zarządzania energią Ekip - system zmniejsza średnie zużycie energii w dowolnym przedziale czasowym do wstępnie określonej wartości maksymalnej. System pomaga operatorom budynków w zmniejszaniu poboru energii i kosztów eksploatacji budynków.
  • Oprogramowanie e-Design - nowy pakiet oprogramowania projektowego ułatwiający projektowanie i planowanie systemu instalacji elektrycznej w różnych projektach budowlanych

ABB (www.abb.com) jest liderem w zakresie technologii energetycznych i zautomatyzowanych systemów, które pozwalają na usprawnienie działalności prowadzonej przez klientów z sektora usług, przemysłu, transportu i infrastruktury, przy jednoczesnym zminimalizowaniu wpływu na środowisko. Grupa ABB prowadzi działalność w około 100 krajach i zatrudnia 140 000 osób.

źródło: materiały prasowe ABB

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT