Firma OSRAM otwiera nowe Centrum Usług Wspólnych w Polsce

OSRAM Global Shared Services rozbudowuje swoją sieć jednostek organizacyjnych i otwiera Centrum Usług Wspólnych w Polsce. Nowe centrum rozpoczęło swoją działalność w czerwcu 2015 r.

Firma OSRAM otwiera nowe Centrum Usług Wspólnych w Polsce

Podobnie jak istniejąca jednostka organizacyjna na Słowacji, nowe centrum zlokalizowane w Poznaniu będzie świadczyć usługi dla centrali firmy OSRAM i jej oddziałów w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) - szczególnie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Ceszę się, że będziemy wspierać firmę OSRAM w Europie, a jednocześnie stworzymy nowe miejsca pracy w Poznaniu, powiedział Bogumił Stepan, Prezes oddziału firmy OSRAM w Polsce oraz Szef Sprzedaży Regionu Europy Wschodniej. Podkreślił, że wybór Polski na usytuowanie centrum jest naturalną konsekwencją wysokich kompetencji firmy, a także jej silnej pozycji na lokalnym rynku. W Polsce firma OSRAM z powodzeniem działa od 1991 r. i obecnie jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek, będąc liderem zarówno w produkcji, jak i w sprzedaży źródeł światła i systemów oświetleniowych.

To bardzo ważny krok dla firmy OSRAM, naszych partnerów i całego zespołu, stwierdził Zoltan Juhas, Szef Projektu Globalnego Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu (GSS Center Operations Lead). Naszą działalność w Poznaniu zaczniemy od zarządzania zasobami ludzkimi, ale w przyszłości planujemy również poszerzać zakres świadczonych przez nas usług obejmujących inne obszary, dodał.

źródło: Osram

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT