Odkurzacze centralne Vacuflo

Maszyny czyszczące VACUFLO są produkowane przez amerykańską firmę H-P Products, która ma swoją siedzibę w Louisville w stanie Ohio.

Odkurzacze centralne Vacuflo

Pierwszy odkurzacz centralny marki H-P Products pojawił się na amerykańskim rynku już około 1955 roku. Uwzględniając różnorodne oczekiwania klientów firma H-P Products stworzyła dwie linie produktowe VACUFLO Filtered Cyclonic" oraz VACUFLO True Cyclonic. Od momentu debiutu na amerykańskim rynku w 1955 roku marka zyskała dużą renomę i stała się rozpoznawalna jako producent niezawodnych urządzeń oraz systemów.

Na chwilę obecną oferta H-P Products obejmuje: niezawodne produkty dostępne w dwóch seriach, kasety VROOM umożliwiające sprzątanie błyskawiczne, a także innowacyjne turbo szczotki Turbo CAT i RUG RAT. Firma prowadzi sprzedaż na rynkach: amerykańskim, kanadyjskim, australijskim, chińskim, niemieckim, austriackim, afrykańskim, japońskim, belgijskim, włoskim, jak również w Ameryce Południowej.

Wyróżniają się one następującymi cechami:

  • Opatentowany, niezawodny i prawdziwie cykloniczny system filtracji „True Cyclonic”
  • Wciąż ta sama, maksymalna siła ssąca, nawet przy pełnym pojemniku na zanieczyszczenie
  • Silniki Ametek-Lamb o żywotności do 1500 godzin pracy (ok. 30 lat użytkowania)
  • Dzięki zastosowaniu miękkich wejść i wyjść drgania nie są przenoszone na instalację
  • Bardzo łatwe w opróżnianiu, antybakteryjne zbiorniki na zanieczyszczenia wykonane z poliwęglanu
  • Wszystkie dostępne w ofercie modele odkurzaczy centralnych VACUFLO, kasety VROOM, jak również turbo szczotki produkowane są w zakładach zlokalizowanych na terenie Stanów Zjednoczonych, tylko i wyłącznie z podzespołów dostępnych na amerykańskim rynku

źródło i zdjęcie: Ecomax

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT