Jaki dom jest inteligentny?

Co to znaczy zamieszkać w inteligentnym domu? Czy jest to droga inwestycja? Co zrobić, aby nasza dom był energooszczędny, wydajniejszy
i ekonomiczny w prowadzeniu? Jak sprawić abyśmy poczuli się w nim wygodnie, ale też bezpiecznie? Odpowiedzi na te pytania poznamy podczas trzydniowej edycji targów DOM INTELIGENTNY 2014, które startują już 3 października na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Jaki dom jest inteligentny?

Kiedyś dom energooszczędny, ekonomiczny i przede wszystkim ekologiczny mógł być tylko marzeniem. Dziś staje się rzeczywistością, w której nowoczesne rozwiązania elektryczne, grzewcze, klimatyzacyjne czy monitorujące bezpieczeństwo, ułatwiają i umilają codzienne życie człowieka. Dom przestaje być tylko budynkiem, a powoli staje się przyjacielem osób w nim mieszkających.

Podczas trzeciej edycji targów DOM INTELIGENTY 2014 odwiedzający na własne oczy przekonają się jak łatwo i za nieduże pieniądze można umilić sobie życie w domu, ale także zadbać o jego bezpieczeństwo, dzięki urządzeniom, którymi można sterować zdalnie będąc w pracy, na mieście czy na wakacjach.

Targi DOM INTELIGENTY 2014, które odbędą się od 3 do 5 października na Stadionie Narodowym w Warszawie, to ponad 100 wystawców w strefach Biznes, lożach VIP oraz w garażu podziemnym, liczne seminaria i konferencje. Warto tam być!

źródło i zdjęcie: DI Media & Co Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT