Jak uzyskać 45% dotację na zakup i montaż kolektorów słonecznych?

Pobierz wnioski o dofinansowanie ze strony Immergas oraz dobierz zestaw solarny. System solarny to oszczędność w zużyciu energii oraz możliwość wspomagania instalacji centralnego ogrzewania, produkcji c.w.u. i podgrzewania wody w basenach.

Jak uzyskać 45% dotację na zakup i montaż kolektorów słonecznych?

Słońce towarzyszy nam od zarania dziejów, obdarowując światłem i ciepłem. Jego energia jest niezbędnym czynnikiem warunkującym istnienie na ziemi. To bezpieczne i niewyczerpalne źródło energii jest całkowicie bezpłatne. Od wieków ludzie czerpali z niego korzyści. Z czasem zmieniły się jedynie metody i urządzenia służące do przekształcania energii słonecznej na energię cieplną. W dzisiejszych czasach efektywne korzystanie z darmowego źródła energii w postaci słońca umożliwia odpowiednio zaprojektowany i zainstalowany system solarny.

Obniża on nie tylko koszty pozyskania ciepła, ale zmniejszając emisję CO2 pozytywnie wpływa na środowisko naturalne. Jak więc widać kolektory słoneczne to dobra inwestycja w przyszłość, za którą przemawiają oszczędność i ochrona środowiska. Firma Immergas proponuje Państwu szerokie spektrum możliwości jakie niosą ze sobą instalacje solarne. Omówimy najefektywniejsze rozwiązania w zakresie energooszczędnego systemu podgrzewania wody użytkowej jak również wspomagającego centralne ogrzewanie.

Oblicz dotację jaką możesz otrzymać z programu dofinansowania NFOŚiGW. Przygotowany przez nas kalkulator pomoże Krok po kroku dobrać właściwy zestaw solarny, obliczy wysokość dofinansowania i wygeneruje potrzebne do złożenia wniosku dokumenty.

Wystarczy wypełnić ankietę.

źródło i zdjęcie: Immergas

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT