TraceCalc Pro 2.6

Mamy przyjemność przedstawić nową wersję oprogramowania TraceCalc Pro - pracującej pod systemem Windows aplikacji przeznaczonej do pełnego projektowania elektrycznych układów podgrzewania rurociągów, z zastosowaniem elementów wiodących marek światowych, takich jak Raychem, Pyrotenax, HEW-THERM®, DigiTrace oraz Tracer.

TraceCalc Pro 2.6

Kluczowe zmiany w nowej wersji obejmują przekształcenie Tyco Thermal Controls w Pentair Thermal Management, a także wiele innych udoskonaleń i poprawek. Dodatkowe informacje zawiera plik „readme”. W celu zapewnienia, że Państwa projekty odzwierciedlają najnowsze specyfikacje wyrobów, marki oraz wymogi dotyczące aprobat, zdecydowanie zalecamy korzystanie z najnowszej wersji oprogramowania TraceCalc Pro.

Oprócz wielu innych funkcji, pakiet oprogramowania oferuje:

  • Najnowocześniejsze obliczenia projektów podgrzewania rurociągów, takie jak straty cieplne w rurach, liczba obwodów, obciążenia elektryczne i temperatury maksymalne.
  • Zaawansowane funkcje projektowania podgrzewania rurociągów, takie jak projektowanie wieloobwodowe, grupowanie odcinków linii oraz radiatory definiowane przez użytkownika. Automatyczny dobór przewodów grzejnych, podzespołów oraz urządzeń sterujących i monitorujących.
  • Łatwe w użyciu raporty standardowe oraz raporty eksportowane w postaci niestandardowej, zależnie od indywidualnych potrzeb.
  • Wiele innych opcji zależnych od poziomu rejestracji oraz doświadczenia użytkownika.


Niniejszy program jest jedynie 30-dniową wersją próbną. Po zainstalowaniu i uruchomieniu oprogramowania TraceCalc Pro 2.6 pojawi się monit o zarejestrowanie się na naszej witrynie sieci Web, na stronie Design tools (Narzędzia do projektowania).

Po zarejestrowaniu swojej instalacji na naszej witrynie sieci Web, otrzymają Państwo kod zatwierdzający, pozwalający przedłużyć okres ważności programu TraceCalc Pro poza okres próbny. Jeżeli są już Państwo zarejestrowanym użytkownikiem programu TraceCalc i chcą dokonać uaktualnienia, wystarczy pobrać i zainstalować najnowszą wersję. Dotychczasowa rejestracja i ustawienia programu zostaną zachowane.

W sprawie szkoleń i dalszej pomocy należy się kontaktować z lokalnym przedstawicielem firmy Pentair Thermal Management.

źródło i zdjęcie: Pentair Thermal Management

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT