Prestiżowe wyróżnienie Ruban H’onneur dla Fibar Group

Jury konkursu European Business Awards wybrało stu finalistów wyróżnionych tytułem Ruban H’onneur, którzy będą rywalizować ze sobą o tytuł najlepszych firm europejskich. Wśród tego grona znalazła się polska firma produkująca systemy inteligencji budynkowej - Fibar Group.

Prestiżowe wyróżnienie Ruban H’onneur dla Fibar Group

Poznańska spółka została wybrana jako jedna z dziesięciu w kategorii The Import/Export Awards i zakwalifikowała się do trzeciej - ostatniej już rundy, w której spośród wszystkich nominowanych wybranych zostanie dziesięciu zwycięzców. Wyniki poznamy 27 maja 2014 r. na uroczystej gali w Atenach.

Wyróżnienie Ruban H’onneur jest przyznawane firmom, które w swojej dziedzinie wyróżniają się innowacyjnością, wysoką jakością swoich produktów, dobrymi praktykami stosowanymi w biznesie. Spośród 375 liderów finałowa setka została wybrana przez wybitnych jurorów reprezentujących świat biznesu, gospodarki, nauki, polityki. Wszystkich mianowanych tym zaszczytnym tytułem finalistów czekają teraz indywidualne przesłuchania przed komisją. Rygorystyczny proces selekcji i surowa ocena nominowanych sprawiają, że Ruban H’onneour staje się bardzo pożądanym i uznanym w świecie biznesu tytułem.

Jesteśmy bardzo dumni, że doszliśmy do tego etapu w tak prestiżowym konkursie i możemy reprezentować Polskę na arenie europejskiej. European Business Awards jest powszechnie znane jako wyróżnienie przyznawane najbardziej dynamicznym i prężnie rozwijającym się firmom, dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że możemy do tego miana pretendować, mówi Maciej Fiedler, prezes Fibar Group.

źródło: Fibar Group

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT