Nowa rodzina swobodnie programowalnych urzadzeń ECL-PTU 107 i 207 (i ECB-PTU...) od września w sprzedaży

Sterowniki z interfejsem LON lub BACnet zasilanie i przekażniki 230V, oprócz własnych wejść i wyjść sterowniki rozszerzalne są o moduły sterowania oświetleniem i żaluzjami serii RCx. Współpracują rodziną cyfrowych czujników/nastawników pomieszczeniowych EC-SmartVue oraz multisenosrami EC-MS (zintegrowany czujnik, ruchu, natężenia oświetlenia, temperatury i odbiornik podczerwieni). Każdy sterownik obsługuje do 4 modułów RCx i do 4 czujników.

Nowa rodzina swobodnie programowalnych urzadzeń ECL-PTU 107 i 207 (i ECB-PTU...) od września w sprzedaży

Nowa rodzina sterowników ECL-PTUElastyczność rozwiązania nowej rodziny sterowników ECL-PTU pozwoli na budowę wyjątkowo energoosszczędnych, jeszcze bardziej zaawanowanych funkcjonalnie instalacji zintegrowanego sterowania pomieszczeniami i najwyższym komforcie obsługi. Sterowniki są programowalne graficznie za pomoca EC-gfx - tego samego środowiska co wszystkie pozostałe sterowniki swobodnie programowalne Distech Controls. Dostępne jest jako plug-in (wtyczka) zarówno dla LNS jak i EC-NetAX.

Obecnie dostępne są po 2 modele ECL-PTU-107  -12 I/O oraz ECL-PTU-207  -16 I/O (oraz odpowiednio ECB - BACnet). Wktótce pojawią się pozostałe spośród 10 modeli obejmujacych również typy z wbudowanym zasilaczem 24V dla siłowników, które tego wymagają,  z dodatkowymi przekaźnikami oraz bliźniacza rodzina z interfejsem BACnet.

źródło i zdjęcie: Distech Controls Poland Sp. z o. o.

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT