PRODUCENCI
Distech Controls Poland Sp. z o. o.
ul.Betonowa 1, 51-504  Wrocław
tel. 71 34 56 423, 71 319 83 34, 71 319 83 42

Distech Controls jest producentem i dystrybutorem otwartych systemów automatyki dla budynków. Zakres oferowanych rozwiązań obejmuje oprogramowanie i sterowniki DDC oparte wyłącznie na standardowych protokołach komunikacji.

Distech Controls posiada główną siedzibę w Montrealu, (Kanada). Poprzez biura regionalne w: Kanadzie, USA, Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie jest obecny na całym świecie. Distech Controls jest aktywnym członkiem międzynarodowych organizacji i stowarzyszeń ustanawiających standardy w automatyce włączając w to: Open Systems Alliance, ZigBee Alliance, CABA. Jest również członkiem-sponsorem LONMARK Interoperability Association.

Distech Controls oferuje wysoce konkurencyjne, wspierane najnowszą technologią rozwiązania koncentrując się na wartości dodanej i potrzebach klienta. Wyróżnia go dostarczenie prawdziwie otwartych rozwiązań, zapewniających swobodny wybór dostawcy podzespołów, łatwość wymiany informacji z innymi systemami, zastępowalność a przez to elastyczność dla projektantów inżynierów projektów, integratorów systemów, dystrybutorów, producentów urządzeń a przede wszystkim właścicieli budynków. Dostarczane przez Distech Controls rozwiązania BAS pozwalają na łatwe, intuicyjne użycie zaawansowanych, wiodących na rynku technologii.

Oferujemy rozwiązania i systemy automatyki dla budynków, które są:

 • Łatwe do zaprojektowania, integracji i zarządzania
 • Proste w użyciu, lecz bogate funkcjonalnie
 • Skoncentrowane na ekonomice eksploatacji

Otwarte systemy automatyki oferowane przez Distech Controls to wysokiej jakości rozwiązania, zapewniające łatwe zarządzanie instalacjami, dające oszczędności energii, poprawę funkcjonowania instalacji oraz obniżenie kosztów inwestycji i eksploatacji.

Misja

 • Tworzenie ekologicznych budynków w celu spełnienia międzynarodowych norm ochrony środowiska
 • Zmniejszanie zużycia energii
 • Obniżenie kosztów montażu i konserwacji
 • Zmniejszanie emisji CO
 • Skalowalne rozwiązania zapewniające równowagę

Priorytety

 • Prawdziwie otwarte rozwiązania:
 • Łatwość integracji
 • Prosta obsługa
 • Bogactwo własności
 • Komfort użytkownika końcowego
 • Efektywność pod względem kosztów
 • Innowacyjność
 • Trwałe, partnerskie relacje biznesowe

Partnerzy

 

Posiadamy gammę wysokiej jakości urządzeń i systemów sterowania dla: HVAC, oświetlenia, żaluzji, zarządzania energią, CCTV, kontroli dostępu, wizualizacji i BMS, opartych wyłącznie na standardowych protokołach komunikacji. Dzięki temu mogą być łatwo integrowane z urządzeniami i systemami wszystkich producentów, którzy podobnie jak Distech Controls, poważnie traktują standardy. Produkty te oferujemy firmom współpracującym na bardzo korzystnych warunkach pomagając im zdobywać przewagę techniczną i cenową na rynku.

Poszukujemy solidnych partnerów, z którymi moglibyśmy wspólnie budować zaawansowane technologicznie instalacje. Jeśli posiadacie Państwo doświadczenie w branży, jesteście w stanie samodzielnie realizować projekty, a jakość, poziom techniczny i potrzeby klienta są dla Was ważne - możemy wspólnie spróbować - my postaramy się Wam pomóc i zrobić wszytsko aby się udało. Jesteśmy gotowi do współpracy na każdym etapie inwestycji, od wstępnych założeń, projektu aż po rozruchy i serwis pogwarancyjny. Naszą działalność opieramy wyłącznie na firmach partnerskich. Aby z nimi nie konkurować, nie angażujemy się w wykonawstwo. Wspieramy natomiast naszych partnerów marketingowo, handlowo i technicznie, pomagając rozwiązywać problemy jakie napotykają przy realizacji.

Partnerzy otrzymują bezpłatne plug-iny do programowania i konfiguracji sterowników, szkolenia i wsparcie techniczne. Otrzymują również dostęp do bazy wiedzy, bibliotek gotowych projektów, programów i rozwiązań. Wszystkie pozostłe narzędzia sprzętowe i dodatkowe oprogramowanie narzędziowe mogą nabyć po preferencyjnych cenach. Firmy prowadzące własną działalność projektową są dodatkowo premiowane.

Wsparcie techniczne

Rozumiemy znaczenie wsparcia technicznego i serwisowego dla naszych klientów i użytkowników obiektów, dlatego też, nasze zainteresowanie instalacją nie kończy się z chwilą jej oddania do eksploatacji. Nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc zawsze kiedy będą jej potrzebować.

 • Wykonujemy naprawy urządzeń oraz serwis systemów i instalacji.
 • Oferujemy pomoc techniczną i konsultacje dotyczące produktów i rozwiązań.
 • Prowadzimy szkolenia dla wszystkich zainteresowanych

Masz jakikolwiek problem z instalacją, urządzeniem, brak dokumentacji, instrukcji, potrzebne części zamienne... - Zadzwoń lub napisz do nas: biuro@distech.pl

 Nasz zespół, to wyłącznie doświadczeni inżynierowie z których większość posiada wieloletni staż pracy w branży automatyki budynków i szeroko rozumianych instalacji HVAC w tym na obiektach. Naszym atutem jest doskonała znajomość automatyzowanych przez nas instalacji w zakresie technologii ich specyfiki pracy i eksploatacji.

Jesteśmy do dyspozycji.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT