Szkolenie w Grupie Forum Rondo - Nałęczów 2013

W połowie października br. firma "LŁ" spotkała się na szkoleniu z Członkami Grupy Forum Rondo, kluczową dla "LŁ" siecią hurtowni elektrycznych w Polsce.

Szkolenie w Grupie Forum Rondo - Nałęczów 2013

Tym razem przeprowadzono szkolenie z oferty narzędzi i elektronarzędzi będących w dystrybucji "LŁ". Zazwyczaj prowadzone są rozmowy z pracownikami i właścicielami hurtowni elektrycznych na firma "LŁ" chciała pokazać możliwości jakie daje współpraca w zakresie sprzedaży pozostałego asortymentu. Oczywistym jest, że klienci zaopatrujący się w hurtowniach elektrycznych potrzebują na co dzień narzędzi i elektronarzędzi, więc pojawienie się w tym kanale dystrybucji całego asortymentu "LŁ" jest naturalnym krokiem w rozwoju współpracy. Firma jest świadoma, że narzędzia nigdy nie będą tematem wiodącym we współpracy na linii hurtownia elektryczna – "LŁ", jednak jest to przysłowiowa "wisienka na torcie", którą stosunkowo łatwo skonsumować bez większego nakładu sił i środków po stronie klientów.

Trzeba przyznać, że powyższe przesłanie trafiło na podatny grunt i już kilka dni po spotkaniu można było zauważyć większe zainteresowanie Członków Grupy całym asortymentem, nawet zaczęły się pierwsze sprzedaże w tych hurtowniach, w których dotychczas "LŁ" nie miało ekspozycji i nie były nią zainteresowane.  Najzwyczajniej na  świecie okazało się, że szkoda wypuszczać klientów, którzy poszukują także innych produktów niż kojarzonych w pierwszej chwili z hurtownią elektryczną.

"LŁ" ze swojej strony podkreśliło najwyższe możliwe zdyscyplinowanie słuchaczy i przemiłą atmosferę szkolenia i części nieoficjalnej. Dało się odczuć, że spotkali się ludzie zainteresowani budowaniem wieloletniej współpracy opartej na partnerskich relacjach, co idealnie wpisuje się w filozofię działania "LŁ".
Z wielką przyjemnością "LŁ" będzie uczestniczyć w każdym nachodzącym spotkaniu z Członkami Grupy Forum Rondo.

źródło i zdjęcie: "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (dawniej "Lange Łukaszuk" sp. j.)

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT